UNIT.City та ACHIEVERS HUB презентували перший огляд українського геймдев-ринку

UNIT.City та ACHIEVERS HUB презентували перший огляд українського геймдев-ринку

В UNIT.City представили перший звіт з ігрової індустрії України. Згідно з дослідженням, найбільш популярні платформи для розробок ігор в Україні – Android (82%) та iOS (79%). Це ще раз підтверджує глобальну тенденцію: 2018 рік стане першим роком, коли дохід від мобільних ігор перевищить 50% всього ринку. А до 2021 року його частка складе вже близько 60%.

Найбільш популярна платформа для розробки ігор серед опитаних українських компаній – Unity (69%), а жанр – Action (63%). 20% компаній мають в портфоліо тільки одну гру. В той же час, чверть компаній вже випустили понад 10 ігор. З точки зору фінансування картина ринку більш однорідна – понад три чверті компаній (76%) розвиваються на кошти засновників.

В опитуванні взяло участь 72 компанії. Згідно з отриманими даними: 40% таких компаній (41) знаходиться в столиці та 16% (17) в Одесі. Далі йдуть Дніпро, Харків і Львів. Всього ж, за попередніми оцінками, в Україні створенням ігор займаються понад 20 тисяч розробників.

За словами Олени Лобової, це тільки перша редакція звіту. Автори планують регулярно проводити нові опитування, доповнювати й оновлювати інформацію.

В планах UNIT.City – в партнерстві з активними гравцями геймдев-ринку проводити зустрічі з експертами, нетворкінг-вечірки для галузі, освітні програми для вирощування IT-талантів. Також, в парку будуть створювати комфортні умови для запрошення й запуску офісів міжнародних ігрових компаній та ініціатив в Україні.

comments powered by Disqus
 
Top