Флагманський роутер TP-Link Archer C5400

Флагманський роутер TP-Link Archer C5400

Новий гігабітний маршрутизатор працює в трьох діапазонах, підтримує стандарт 802.11ac і гарантує надзвичайно високий рівень швидкодії під час онлайн-ігор або перегляду відео в форматі 4К.

Загальна швидкість Wi-Fi з’єднання під час використання Archer C5400 складає до 5400 Мбіт/c: до 1000 Мбіт/c в одному частотному діапазоні 2,4 ГГц та до 2167 Мбіт/с в двох частотних діапазонах 5 ГГц. Завдяки технології MU-MIMO роутер надає бездоганне Wi-Fi з’єднання для мобільних пристроїв, а під час ігор та відтворення потокового відео на кількох пристроях може збільшити продуктивність Wi-Fi втричі. Крім цього тут використовується двоядерний процесор з тактовою частотою 1,4 ГГц та трьома співпроцесорами, вісім антен з потужними підсилювачами, які забезпечують максимально широке покриття Wi-Fi мережі, чотири гігабітних порти Ethernet, а також роз’єми USB 3.0 и USB 2.0.

Archer C5400 підтримує технології NitroQAM(1024-QAM) та 4-потокову передачу даних, які допомогають каналам 2,4 ГГц и 5 ГГц забезпечити швидкість до 1000 Мбіт/с та до 2167 Мбіт/с відповідно. Таким чином, завдяки NitroQAM и 4-потоковій передачі даних ви зможете грати на максимальній швидкості та без будь-яких затримок.

Новий роутер не тільки створює швидку Wi-Fi мережу, але й допомагає пристроям досягти максимальної продуктивності, роблячи зв’язок більш ефективним. Завдяки підтримці технології MU-MIMO маршрутизатор робить можливим одночасну роздачу 4 потоків даних, забезпечуючи всім приймаючим пристроям в 4 рази більш високу швидкість в порівнянні із звичайним AC-роутером. Не варто забувати і про функцію Airtime Fairness: вона рівномірно ділить канал між новими та застарілими пристроями, збільшуючи загальну продуктивність Wi-Fi і не дозволяючи застарілим пристроям зменшувати швидкість мережі.

8 зовнішніх антен з підтримкою технології Beamforming допоможуть визначити місцезнаходження приймаючих пристроїв та покращити сигнал Wi-Fi, що йде у їх напрямку. Це зробить підключення більш швидким та надійним, а також призведе до збільшення продуктивності навіть в невеликих офісах та кафе. Через порти USB 2.0 и 3.0 до роутера можна підключити зовнішний жорсткий диск. Таке рішення буде дуже корисним під час передачі великих файлів, музики та відео в мережі.

Archer C5400 легко підготувати до роботи за допомогою мобільногододатку Tether. Воно дозволяє налаштувати підключення, керувати батьківським контролем та загальним доступом з мобільних пристроїв на базі Android або iOS. Додатково новий маршрутизатор отримав пакет TP-Link HomeCare, до складу якого увійшли вбудований антивірус, функції батьківського контролю та пріоритезації даних (QoS).

Рекомендована роздрібна ціна TP-Link Archer C5400 складає 7 999 грн.

comments powered by Disqus
 
Top