В UNIT.City відкрили новий бізнес-кампус із коворкінгом Chasopys.UNIT

В UNIT.City відкрили новий бізнес-кампус із коворкінгом Chasopys.UNIT

В UNIT.City запустили новий бізнес-кампус із коворкінгом Chasopys.UNIT. Це вже п’ятий об’єкт першої черги майбутнього міста інновацій. Загальна площа парку наразі становить майже 14 тисяч м². Урочиста подія відбулася 14 червня та зібрала близько 500 гостей.

Chasopys.UNIT розташований на перших двох поверхах площею 1200 м². Коворкінг працюватиме цілодобово та передбачає 60 робочих місць у відкритій зоні, 28 фіксованих персональних місць та 126 для команд від 2 до 10 осіб, кухню, зони для переговорів, відпочинку та сну. Також в Chasopys.UNIT будуть відбуватися події – на першому поверсі встановлені мультифункціональні зали на 130 осіб.

Дизайн коворкінгу розробляла команда MONO Architects – міжнародне бюро архітектурного та інтер'єрного дизайну.

Резиденти Chasopys.UNIT отримають усі можливості інноваційного містечка:

  • Участь у програмі UNIT.Perks (програмне забезпечення та сервіси від провідних світових корпорацій у еквіваленті до $220 тис для кожної компанії)
  • Доступ до професійної спільноти UNIT.City – розробників, інвесторів, фондів, бізнес-експертів, студентів UNIT.Factory
  • Участь у закритих спеціалізованих подіях, менторських та консультаційних програмах
  • Можливість створювати та тестувати прототипи продуктів в лабораторіях
  • Сучасну інфраструктуру для роботи, безкоштовний спортзал та паркінг

Новими резидентами стали такі перспективні команди, як SolarGaps, ARbrowser, LookinAR, Crosslytics та інші.

За словами Макса Яковера, новий об’єкт також буде приваблювати киян та гостей столиці своїм унікальним архітектурним рішенням. Проект є авторською роботою студії Костянтина Халіуліна «Haliulin architects» (м. Одеса).

Новий бізнес-кампус повністю екологічний. Його побудували за стандартом «зеленого будівництва» американської системи LEED (Leadership in Energy and Environmental Design). Вся внутрішня інфраструктура спрямована на збереження енергії, водних ресурсів, зменшення викидів CO2, поліпшення якості внутрішнього повітря тощо.

comments powered by Disqus
 
Top