Q-серія LG поповнилася новим смартфоном Q7

Q-серія LG поповнилася новим смартфоном Q7

Компанія LG анонсувала модель LG Q7 2018 року. Це новітній смартфон Q-серії від LG середнього цінового сегмента, що підтримує преміальні функції, які зазвичай зустрічаються у дорожчих флагманських пристроях. Поставки очікуються в червні — спочатку на ключові ринки Європи, а потім до країн Америки та Азії.

Дебютувавши у 2017 році, модель LG Q6 вже сформувала коло прихильників завдяки продуманому співвідношенню преміальних функцій та ціни. Це перший у своєму класі смартфон, що оснащений 5,5-дюймовим FHD+ FullVision дисплеєм зі співвідношенням сторін 18:9 у стильному, елегантному корпусі з тонкими рамками. LG Q7 продовжує цю традицію та успадкував від флагмана такі можливості, як режим «Портрет», функцію QLens, звук Hi-Fi, у тому числі формат DTS:X, захист від води та пилу IP68, а також сканер відбитка пальця на задній панелі. Серія LG Q7 включає моделі Q7+, Q7 і Q7 α.

У режимі «Портрет» можна робити селфі-знімки з розмитим фоном для отримання ефекту боке. Завдяки фазовому автофокусу основної камери, що працює на 23% швидше, ніж традиційне автофокусування, LG Q7 не пропустить жодного важливого моменту.

Крім того, у LG Q7 є QLens — технологія на основі штучного інтелекту для розпізнавання зображень, що донедавна була доступна тільки у преміальних смартфонах LG. QLens використовується для пошуку зображень і здійснення онлайн-покупок. Наведіть камеру з QLens на будь-який предмет, і ви миттєво отримаєте інформацію про те, де його купити в Інтернеті, а також рекомендації аналогічних товарів. Технологія QLens може виконувати пошук схожих зображень – наприклад, страв, предметів одягу, знаменитостей або визначних місць, таких як будівлі та статуї.

LG Q7 також є першим у своєму ціновому діапазоні смартфоном, що оснащений підтримкою кодека DTS:X, який покращує якість відтворення до 7.1-канального об’ємного віртуального 3D-звучання, завдяки чому користувачі отримують можливість насолоджуватися чудовою музикою.

Дисплей LG Q7 захищений склом 2.5D Arc Glass з закругленими краями, що дозволяють зручніше тримати пристрій і працювати з ним однією рукою. Металізований корпус і металева рамка LG Q7 здатні протистояти ударам при активному користуванні. Смартфон також сертифікований за стандартом пило- і вологозахисту IP68.

LG Q7 пройшов 14 випробувань MIL-STD 810G, що розроблені військовими службами  США для оцінки ефективності обладнання в екстремальних умовах. Технологія швидкої зарядки від компанії Qualcomm дозволяє заряджати батарею LG Q7 до 50 відсотків усього за 30 хвилин, що дуже зручно у повсякденному користуванні.

Мультифункціональний сканер відбитка пальця — ще один елемент преміального рівня у моделі LG Q7. Сканер зручно розмістити під об’єктивом камери на задній панелі смартфона; він дозволяє легко розблокувати смартфон, а також може використовуватися як кнопка спуску затвора селфі-камери, для отримання скриншотів екрана та для керування панеллю повідомлень.

Модель LG Q7 буде поставлено у трьох модифікаціях Q7, Q7+ і Q7α. Характеристики та модельний ряд можуть відрізнятися залежно від конкретного регіону та ринку. Інформація про ціни, специфікації та умови продажу на конкретних ринках буде оголошена додатково в момент запуску моделі.

comments powered by Disqus
 
Top