В Україні стартували продажі гігабітної точки доступу TP-Link EAP225-Outdoor

В Україні стартували продажі гігабітної точки доступу TP-Link EAP225-Outdoor

Нова точка доступу відрізняється сучасним дизайном, підтримкою стандарта 802.11ac і технології MU-MIMO. EAP225-Outdoor можна об’єднати в єдину безшовну мережу з точками доступу, які встановлені всередині будівлі, або використати для самостійного функціонування.

EAP225-Outdoor – це відмінне рішення для приватних користувачів та корпоративних клієнтів, які хочуть створити надійну Wi-Fi мережу на подвір’ї власного будинку або на території підприємства, учбового закладу, парку, готелю та пляжу.

Точка доступу оснащена всеспрямованими зйомними антенами, підтримує гігабітне підключення та забезпечує бездротове з’єднання на швидкості до 1200 Мбіт/с. Ну а завдяки новій технології 802.11ac Wave 2 MU-MIMO модель EAP225-Outdoor може передавати дані кільком користувачам одночасно і завдяки такому рішенню пристрій чудово підходить для використання в мережевому середовищі з великою кількістю підключених пристроїв. Для управління великою кількістю точок доступу можна використовувати програмний контролер Omada, який відрязняється інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом та стане оптимальним рішенням для мереж малих та середніх підприємств.

Завдяки своїм невеликим розмірам (215 × 46 × 27 мм) EAP225-Outdoor легко встановляється на стіну або мачту за допомогою монтажних кріплень, які входять до складу комплекта постачання.  Корпус пристрою відповідає стандарту IP65: передбачений захист від пилу, вологи, удару блискавки (до 4 кВ) та статичного розряду (до 15 кВ). Також точка доступу працює в умовах перепаду температур в діапазоні від -30 до 70 градусів за Цельсієм.

Крім цього TP-Link EAP225-Outdoor підтримує одразу кілька актуальних функцій:

  • Band Steering. Автоматично відправляє пристрої з підтримкою двох діапазонів Wi-Fi на частоту 5 ГГц, яка забезпечує більш високу швидкість з’єднання.
  • Beamforming. Завдяки цій технології точка доступу визначає, де саме знаходиться підключений пристрій та підсилює сигнал, який йде в його напрямку.
  • Load Balance. Забезпечує рівномірний розподіл навантаження між кількома точками доступу.
  • Rate Limit. Призначена для обмеження швидкості клиентів, підключених до обраного SSID.

Рекомендована роздрібна цена TP-Link EAP225-Outdoor складає 2128 грн.

comments powered by Disqus
 
Top