Samsung повідомляє про старт продажів Galaxy J6 і J4 в Україні

Samsung повідомляє про старт продажів Galaxy J6 і J4 в Україні

«Samsung Electronics Україна» повідомляє про старт продажів в Україні нових смартфонів Galaxy J6 і Galaxy J4. Рекомендована роздрібна вартість моделей складе 5999 і 4599 гривень відповідно, при цьому Galaxy J4 в червні буде ексклюзивно доступна в мережі Comfy і фірмових магазинах Samsung. Користувачі зможуть обрати колір корпусу з трьох варіантів - чорного, золотого і лавандового. В якості подарунка покупці отримають додаткові 15 ГБ пам'яті в хмарному сховищі Samsung Cloud.

Galaxy J6. Безрамковий дисплей і нічні селфі

Головна особливість Galaxy J6 - 5,6-дюймовий разрамковий та насичений sAMOLED дисплей. Співвідношення сторін 18,5:9 підкреслює сучасність дизайну пристрою, тоді як відсутність бічних рамок збільшує корисну площу екрана. Таким чином, користувач отримує більші можливості при колишніх габаритах.

13-мегапіксельна камера з діафрагмою F/1.9 дозволяє створювати фотошедеври і проявити креатив. Galaxy J6 підтримує різні режими зйомки і додаткові функції. Власники смартфона зможуть додавати веселі маски, стікери та фільтри. До того ж, пристрій чудово справляється зі зйомкою селфі - камера фокусується на обличчі і розмиває фон. Знімати можна і вночі: в цьому допоможе фронтальний спалах з трьома рівнями інтенсивності.

Galaxy J6 підтримує функцію розпізнавання обличчя, завдяки якій розблокування відбувається після простого піднесення до нього пристрою. Також, дані додатково захищають сканер відбитків пальців та особлива Секретна папка. Остання створена для зберігання різного роду контенту - фотографій, додатків, документів або звукових файлів - в спеціальному зашифрованому просторі. До того ж, вона дає змогу встановити до трьох акаунтів в популярних месенджерах для відокремлення особистого та ділового спілкування.

Також модель підтримує дві сім-карти і має окремий слот для карт пам'яті microSD.

Galaxy J4. Стильний корпус на кожен день

Яскравий та насичений sAMOLED дисплей Galaxy J4 розміром 5,5 дюйма - відмінне рішення для перегляду улюбленого контенту і одночасної роботи з двома додатками в режимі багатозадачності AppPair. Наприклад, можна дивитися відео і одночасно спілкуватися з друзями в месенджерах.

Фронтальна камера Galaxy J4 підходить для зйомки в умовах недостатнього освітлення. При цьому, яскравість спалаху можна регулювати - три рівня дозволять знімати не тільки вночі, але і в сутінках.

Galaxy J4 також підтримує карти пам'яті microSD, має два слота для сім-карт і функцію Секретної папки для захисту особистих даних.

comments powered by Disqus
 
Top