Масштабне оновлення ThinkPad: легендарні рішення для бізнесу вже в Україні

Масштабне оновлення ThinkPad: легендарні рішення для бізнесу вже в Україні

Компанія Lenovo в Україні представила масштабне оновлення лінійки інноваційних рішень для бізнесу, у том числі флагманський ноутбук ThinkPad X1 Carbon (6-го покоління) і стильний трансформер ThinkPad X1 Yoga (3-го покоління). Також були презентовані нові моделі T-серії ThinkPad (T480 і T480s), серії Edge (ThinkPad E580 і E480) та ThinkPad V330 15.

У рамках презентації рішень для бізнесу відбулася дискусійна панель із представниками малого та середнього бізнесу в Україні. Успішні підприємці і користувачі рішень Lenovo розповіли про те, які виклики стоять перед ними, чи можна масштабувати бізнес у глобальний з України та як інновації допомагають розвивати проекти.

ThinkPad X1 Carbon (6-го покоління)

ThinkPad X1 Carbon 6-го покоління - найлегший у світі 14-дюймовий бізнес-ноутбук, призначений для експлуатації як в офісі, так і в найскладніших умовах. Цей ультралегкий ноутбук вагою від 1,1 кг, здатний працювати в автономному режимі до 15 годин і відновлювати до 80% заряду батареї всього за годину підзарядки. Новий процесор Intel Core  восьмого покоління і технологія LPDDDR3 забезпечують пристрою високу продуктивність (на 35% вище у порівнянні з процесорами попереднього покоління) і найвищу швидкість відгуку.

14-дюймовий дисплей стандарту WQHD (2560 x 1440) з антибліковим покриттям та яскравістю 500 ніт (опційно може бути сенсорним) дозволяє комфортно працювати з графічними програмами, редагувати фото і відео. Технологія виведення зображень із широким динамічним діапазоном Dolby Vision (HDR), вперше застосована у ноутбуках серії X1, забезпечує екрану високу деталізацію зображення і максимально точну передачу кольорів.

Максимальний рівень безпеки для роботи за межами офісу забезпечується сканером відбитка пальця, функціями аутентифікації FIDO і спеціальною кришкою-слайдером ThinkShutter, яка прикриває веб-камеру, коли її не використовують. Крім того, дані шифруються за допомогою дискретного модуля TPM (dTPM).

Посилений корпус ThinkPad X1 Carbon з чотиришарового вуглецевого волокна з каркасом із магнієвого сплаву став не тільки міцнішим, але й виглядає більш преміально.

В Україні ноутбук ThinkPad X1 Carbon (6-го покоління) буде доступний за ціною від 47 700 грн.

ThinkPad X1 Yoga (3-го покоління)

Цей ноутбук має найбільшу функціональність серед пристроїв класу 2-в-1 та поєднує в собі всі інноваційні можливості X1 Carbon. Стильний ноутбук-трансформер ThinkPad X1 Yoga був розроблений спеціально для людей, що віддають перевагу гнучкості, і дозволяє з однаковою зручністю працювати і в режимі планшета, і ноутбука, розвертаючи екран на 360°. Для комфортної роботи в офісних додатках над поверхнею пристрою піднімається клавіатура зі стандартною розкладкою, яка ховається в корпус при переході в режим планшета. Це перший трансформер з подібною конструкцією, що став еталоном в своєму класі. Вбудований стилус ThinkPad Pen Pro підтримує до 2048 рівнів натискання та є  оптимальним для роботи з 14-дюймовим HDR WQHD (2560x1440) екраном ThinkPad X1 Yoga.

Завдяки підтримці стандарту LTE-A ThinkPad X1 Yoga дозволить користувачам отримувати і передавати дані, коли це необхідно.

В Україні ноутбук ThinkPad X1 Yoga (3-го покоління) буде доступний за ціною від 57999 грн.

ThinkPad T480 і ThinkPad T480s

Потужні й легкі, найпопулярніші представники серії T отримали також оновлення. 14-дюймові ноутбуки ThinkPad T480 і ThinkPad T480s працюють на базі процесора Intel Core 8-го покоління і швидкої оперативної пам'яті DDR4 (T480 - до 32 ГБ; T480s - до 24 ГБ), оснащені вбудованими технологіями безпеки, що дозволяє працювати за межами офісу. ThinkPad T480 підтримує технологію PowerBridge з можливістю швидкої заміни акумулятора. У ThinkPad T480s реалізована функція швидкої зарядки, яка відновлює заряд батареї протягом години на 80%. Корпус ThinkPad T480s відрізняється легкістю і витонченістю, що оцінять ті, хто віддає перевагу максимальної портативності в пристроях.

В Україні ноутбуки ThinkPad T480 і ThinkPad T480s будуть доступні за ціною від 38800 грн і 41480 грн відповідно.

ThinkPad E580

15,6-дюймовий ноутбук із FHD-екраном (1920x1080), процесором Intel Core i7 8-го покоління і вбудованою системою безпеки ThinkPad E580 оптимізований для роботи не тільки в офісі. 13 годин автономної роботи, невелика вага - від 2,1 кг і зручна клавіатура зі світлодіодним підсвічуванням роблять ThinkPad E580 оптимальним рішенням для тих, хто цінує продуктивність та екран від 15 дюймів.

В Україні ноутбук ThinkPad E580 буде доступний за ціною від 18680 грн.

ThinkPad E480

ThinkPad E480 - це потужний і надійний 14-дюймовий ноутбук зі швидким енергоефективним процесором Intel Core, антибликовим екраном FHD (1920x1080) і необхідними компонентами для захисту інформації. Час автономної роботи - близько 13 годин.

В Україні ноутбук ThinkPad E480 буде доступний за ціною від 18500 грн.

ThinkPad V330 15

Надійний і міцний 15-дюймовий ноутбук для роботи ThinkPad V330 оснащений потужним процесором Intel Core до 8-го покоління і необхідними для збереження корпоративних даних функціями безпеки, розроблений спеціально для тривалої інтенсивної експлуатації. Ноутбук витримує удари, падіння, перепади температур, здатний працювати в умовах підвищеного тиску.

В Україні ноутбук ThinkPad V330 15 буде доступний за ціною від 12190 грн.

Екосистема ThinkPad

Для серії ThinkPad доступний широкий список додаткових аксесуарів, які покращують зручність використання на роботі чи вдома. Стильні монітори, докстанції для комфортної роботи в офісі, а також аксесуари (миші, клавіатури, жорсткі диски і багато іншого) - великий вибір для всіх, хто віддає перевагу довговічним і продуктивним рішенням.

На всі моделі надається глобальна гарантія, що розповсюджується на 160 країн світу. В Україні ноутбуки ThinkPad супроводжуються гарантійним обслуговуванням із максимальним терміном ремонту протягом п'яти робочих днів.

Сьогодні, коли ноутбук став основним пристроєм для бізнесу, слід шукати не просто ноутбук, а рішення для завдань бізнесу, яке просто і легко доповнить існуючу ІТ-інфраструктуру або стане її основою.

comments powered by Disqus
 
Top