Старт продажів моделі смартфона Huawei Y7 Prime 2018 в Україні

Старт продажів моделі смартфона Huawei Y7 Prime 2018 в Україні

Huawei оголошує про початок продажів на українському ринку смартфона лінійки Huawei Y — Huawei Y7 Prime 2018. Новинка оснащена функцією розпізнавання обличчя, сканером відбитка пальця, а також безрамковим екраном і подвійною камерою.

Huawei Y7 Prime 2018 має широкоформатний 5,99-дюймовий екран Huawei FullView з роздільною здатністю HD+ (1440 × 720 пікселів), забезпечуючи якісний візуальний досвід. Захисне 2,5D-скло, відносно невеликі розміри та ергономічний дизайн не тільки роблять пристрій зручним для користування, а й надають йому презентабельного вигляду.

Трендова функція розблокування пристрою за допомогою розпізнавання обличчя працює швидко і точно. Інтелектуальний алгоритм може автоматично виявляти 1 024 риси обличчя людини і достовірно зіставляти їх зі збереженими зображеннями. Huawei Y7 Prime 2018 також має високоточний сканер відбитка пальця, який розблокує пристрій максимум за 0,35 секунди.

8-мегапіксельна фронтальна камера комплектується м'яким адаптованим спалахом, який автоматично оцінює освітлення обличчя і регулює рівень яскравості, щоб створювати природні портрети. 10-рівневий режим Beauty Mode дозволяє робити чудові селфі в будь-який час і в будь-якому місці. Фронтальна камера також підтримує такі фотографічні ефекти доповненої реальності, як зміна фону знімка або веселий косплей. Основна камера складається з двох фотосенсорів, 13 і 2 Мп, і забезпечує фотолюбителів відмінним інструментом для створення яскравих деталізованих знімків, а ефект боке зробить фотографії ще більш художніми.

Huawei Y7 Prime 2018 оснащений фірмовим інтерфейсом користувача EMUI 8.0 на базі Android 8.0. Використовуючи фірмові алгоритми машинного навчання Huawei, пристрій вивчає поведінку і звички користувачів, підвищуючи свою продуктивність.

Ємний акумулятор 3 000 мА*год з енергозберігальною технологією дає змогу переглядати 13 годин відео і програвати 58 годин музики на одному заряді.

Huawei Y7 Prime 2018 вирізняється наявністю слота для 3 карт — двох nanoSIM і однієї microSD. Так користувач може і зберігати великі обсяги інформації, і одночасно користуватися послугами двох мобільних операторів.

Huawei Y7 Prime 2018 буде представлений у чорному та синьому кольорах корпуса. Рекомендована вартість новинки — 5 999 грн.

comments powered by Disqus
 
Top