LG G7 ThinQ підтримує динамік Boombox і систему DTS:X

LG G7 ThinQ підтримує динамік Boombox і систему DTS:X

Новий преміальний смартфон від LG відтворює звучання виняткової якості, як у навушниках, так і без них. Динамік Boombox, що представлений у LG G7 ThinQ вперше, збільшує потужність басів більш ніж на 6 дБ (у два рази).

При розробці LG G7 ThinQ компанія LG враховувала той факт, що користувачі усе частіше слухають улюблену музику за допомогою смартфона як вдома, так і на вулиці. При цьому більшість з них просто підключають до смартфона зовнішні Bluetooth-динаміки, щоб покращити якість та підвищити гучність звучання.

З огляду на відгуки користувачів, розробники аудіотехніки LG знайшли новий спосіб реалізувати в LG G7 ThinQ резонатор більшого обсягу, щоб забезпечити понад десятикратне посилення звуку в порівнянні зі звичайними моделями смартфонів. Завдяки Boombox, LG G7 ThinQ може відтворювати потужний звук без підключення зовнішніх динаміків. Для цього потрібно покласти LG G7 ThinQ на рівну поверхню або підставку, у такому положенні смартфон використовує власну резонансну камеру як низькочастотний динамік для потужнішого відтворення басів.

LG G7 ThinQ порадує користувачів, які віддають перевагу прослуховуванню музики у навушниках. Ефект об’ємного звуку DTS:X 3D Surround Sound забезпечує 7.1 канальне відтворення без застосування дорогих навушників. На відміну від інших стереофонічних технологій, що гарантують висококласне звучання тільки для певних типів звукозаписів, DTS:X підтримує абсолютно будь-який контент, створюючи відчуття глибини простору та яскравіший ефект занурення при прослуховуванні.

Зберігаючи вірність традиціям LG у галузі високоякісних аудіорішень для смартфонів, LG G7 ThinQ представляє 4-канальний Hi-Fi ЦАП, завдяки якому першокласні навушники приємно здивують навіть поціновувачів якісної звукової техніки. 4-канальний Hi-Fi ЦАП підтримує чотири цифро-аналогових перетворювачів на одному звуковому чипі, зменшуючи сумарний коефіцієнт гармонійних спотворень (THD) до 0,0002% і таким чином забезпечуючи високоточне відтворення звуку. LG G7 ThinQ також підтримує формат аудіо Master Quality Authenticated (MQA), що гарантує високу якість звучання при невеликому розмірі файлу.

comments powered by Disqus
 
Top