У Viber тепер можна оформити картку METRO Cash&Carry Ukraine

У Viber тепер можна оформити картку METRO Cash&Carry Ukraine

МЕТRO Cash&Carry Ukraine разом із компанією Middleware (США) продовжують пропонувати клієнтам покращені цифрові інструменти. Тепер МЕТRО надає можливість отримувати карти торгової мережі в месенджері Viber.

Цифрову карту МЕТRО тепер можна отримати в один клік у паблік акаунті METRO в Viber. Для цього достатньо ввести свій номер телефону — у відповідь бот МЕТRО безкоштовно надішле цифрову карту торговельної мережі. Такою картою можна відразу ж скористатися на касі. У паблік акаунті METRO в Viber можна отримати інформацію про знижки та спецпропозиції.

Завдяки технологічному партнерству з Middleware, МЕТRО стала першим рітейлером в Україні, яка почала реєструвати клієнтів в Viber. Тепер всі користувачі Viber з легкістю зможуть отримати цифрову карту клієнта МЕТRО без необхідності оформляти пластикову картку в магазині.

    

За словами Яни Рожкової, PR-директор Viber в Україні, «Viber прагне бути універсальним додатком, в якому користувачі можуть робити все, що їм потрібно, не перемикаючись на інші програми». У Viber прагнуть використати сучасні інтелектуальні технології, щоб зробити життя користувачів простішим і мобільнішим.

comments powered by Disqus
 
Top