Свобода руху у радіусі 10 метрів: огляд бездротової миші 2E MF205

Свобода руху у радіусі 10 метрів: огляд бездротової миші 2E MF205

Портативна миша MF205 від 2Е створена для легкої та комфортної роботи з ноутбуком чи ПК. Просте і швидке підключення, жодних дротів, приємні матеріали та швидкодія – все те, що так необхідно нам, сучасним користувачам. І на додаток – доступна ціна, – всього 169 грн.

Основні характеристики:

  • компактний USB приймач
  • радіус дії 10 метрів 
  • сенсор 1200 dpi
  • покриття Soft-touch 
  • зручна для роботи як правою, так і лівою рукою
  • автоматичний перехід у сплячий режим, для економії заряду батареї
  • Plug-and-Play не вимагає встановлення драйверів

Необхідний мінімум

Користуєтесь компактними маніпуляторами або часто берете мишу з собою? Тоді розмір миші 2E MF205 однозначно вам сподобається.

Розмір гризуна: 100 х 61 х 32 мм

На дотик софт-тач покриття на верхній частині дуже схоже на оксамит, тому мишу прямо не хочеться випускати із рук. Покриття тепле і приємне, а миша не ковзає в руці і має чудове зчеплення.

Особливості форми:

  • симетрична
  • повторює вигин долоні
  • мініатюрна форма

Одразу помітно, що форма миші розроблена для тривалого користування. Її було зручно тримати протягом довгого часу і рука зовсім не втомилась.

Модель із трьома звичними кнопками. Коліщатко прокручування має ребристу поверхню і непогано відчувається під час скролінгу.

На підошві миші розташувався слот для USB-приймача.

Як показав минулий досвід, це дуже практично, адже мініатюрний приймач можна легко загубити або забути.

Яка вона в роботі?

Симетрична форма миші зручна і правшам, і шульгам. 

Під час тестування я використовувала мишу саме з ноутбуком, враження в цілому досить позитивні. На 10 м. не відходила, але при підключеному ноутбуку до монітору, на відстані декількох метрів, працювала стабільно, без втрати сигналу.

Більш за все вразило Soft-touch покриття - з ним мишка дуже приємна на дотик і не ковзає в руці.

Мабуть, вам знайома ситуація, коли довго гортаєш стрічку новин, рука поволі розслабляється і з’являються випадкові кліки. З цією мишею такі ситуації майже виключені. Її клік трохи загучний, але точний і впевнений.

Сенсора з роздільною здатністю 1200 dpi буде цілком достатньо для роботи з офісними програмами та комфортного серфінгу в мережі.

Як для мишки за 169 грн, наявність функції економії батареї приємно порадувала. Мишка переходить у сплячий режим, якщо нею тривалий час не користуватись. Щоб вийти із sleep mode – достатньо натиснути на будь-яку клавішу.

Комплектація

Враження

Бездротова миша 2E MF205 – універсальний і дуже мобільний маніпулятор, який подарує вам свободу рухів і за комп’ютером, і за ноутбуком. Аскетичний дизайн, приємні на дотик матеріали, висока швидкодія та низька ціна – що ще треба для повсякденного гризуна?


Специфікації:
Тип: оптична 
Колір: чорний 
Інтерфейс: USB
Кількість клавіш: 3 
Тип з’єднання: безпровідне
Роздільна здатність оптичного сенсора миші: 1200dpi Батарейка: 1 АА (в комплекті)
Розмір: 100 х 61 х 32 мм

comments powered by Disqus
 
Top