Samsung розпочинає продажі універсального USB флеш-накопичувача Bar Plus

Samsung розпочинає продажі універсального USB флеш-накопичувача Bar Plus

В «Samsung Electronics Україна» оголосили про старт продажів USB-накопичувача Bar Plus в Україні з 27 квітня. Компактна модель підтримує до 256 ГБ вбудованої пам'яті та підходить для роботи з будь-яким пристроєм - персональним комп'ютером, ноутбуком, мобільним телефоном та планшетом.

Samsung Bar Plus підтримує новітній стандарт USB 3.1 і високу швидкість читання, яка досягає 300 МБ/с. Пристрій дає змогу перенести відеофайл у форматі 4K UHD розміром 3 ГБ із накопичувача на ПК всього за 10 секунд.

Накопичувач доступний у чорному (Titan Gray) та срібному (Champagne Silver) кольорах. Об'єм вбудованої пам'яті - від 32 до 256 ГБ. Samsung Bar Plus має металевий, водонепроникний, ударостійкий, термостійкий, магнітостійкий, а також стійкий до рентгенівського випромінювання корпус. Все це підкріплюється п'ятирічною обмеженою гарантією від Samsung Electronics.

Запуск нової товарної лінійки доповнить портфоліо продуктів пам'яті Samsung в Україні. Зараз воно представлене лінійками карт пам'яті SD та microSD, а також внутрішніх і зовнішніх твердотільних SSD-накопичувачів. 

comments powered by Disqus
 
Top