Lenovo в Україні і Sensorama Academy випустили фахівців із VR-технологій

Lenovo в Україні і Sensorama Academy випустили фахівців із VR-технологій

Sensorama Academy за підтримки компанії Lenovo випустила розробників-спеціалістів із імерсивних VR/AR/MR-технологій.

Sensorama Academy – інноваційна освітня платформа, відкрита за підтримки Lenovo в Україні. В Sensorama Academy навчають українських фахівців із імерсивних VR/AR/MR-технологій.  Освітня платформа – унікальний заклад в Україні, вона покликана реагувати на стрімкі зміни у сфері віртуальної і доповненої реальності.

Освітній процес у Sensorama Academy передбачає онлайн- та офлайн-навчання, проектну та командну роботу під менторством практиків. У рамках курсу - створення додатків із використанням доповненої і віртуальної реальностей, 3D-моделювання та зйомки 360.

За словами Сергія Терещенка, засновника і CEO Sensorama Lab, «У проекті Sensorama Academy об'єдналася експертиза Sensorama Lab та інноваційні технології Lenovo. Завдяки цим двом складовим, у студентів наших курсів є всі можливості стати фахівцями у VR/AR технологіях».

За прогнозами компанії IDC, глобальний ринок AR та VR-пристроїв до 2022 року збільшиться на 52,5%, що відкриває перед імерсивними технологіями дійсно необмежені можливості. Дуже скоро VR-контент буде активно використовуватися не тільки в іграх і розважальних програмах, а й у діловій сфері, освітніх програмах, на виробництві, в архітектурі, дизайні та охороні здоров'я. Відповідно, вже зараз потрібно готувати нове покоління фахівців, яке зможе задовольнити зростаючі потреби ринку в якісному та різноманітному VR-контенті.

comments powered by Disqus
 
Top