Huawei P20 Pro визнаний найкращим камерафоном 2018 року

Huawei P20 Pro визнаний найкращим камерафоном 2018 року

Другий рік поспіль експерти TIPA відзначають смартфон бренда Huawei за його перевагу в сфері смарт-фотографії. Новий P20 Pro може похизуватись своєю першою у світі потрійною камерою, фотомодуль якої розроблено сумісно із Leica.

Міжнародна асоціація TIPA (Technical Image Press Association) – найбільша організація, що об’єднує незалежні фотовидання. За Huawei P20 Pro проголосували 29 спеціалізованих видань з усього світу.

Huawei P20 Pro – перший смартфон із екстраординарною потрійною камерою Leica із найбільшою кількістю пікселів серед усіх смартфонів. 40-мегапіксельний RGB-сенсор, 20-мегапіксельний монохромний сенсор і 8-мегапіксельний сенсор з телефотолінзою з 3-кратною оптичною стабілізацією. Камери із об’єктивами f/1.8, f/1.6 і f/2.4 відповідно.

На додаток – 500 алгоритмів розпізнавання сцен в 19 категоріях, що працюють під управлінням штучного інтелекту, дозволяє і новачкам, і професіоналам робити професійні знімки.

Визнання TIPA – авторитетне підтвердження якості камери P20 Pro.

У лінійці P також є і полегшена версія флагмана – Huawei P20 Lite, з детальним оглядом модної моделі можете ознайомитись за посиланням.

comments powered by Disqus
 
Top