Huawei представила фірмовий інтерфейс Emotion UI версії 8.1.

Huawei представила фірмовий інтерфейс Emotion UI версії 8.1.

Компанія Huawei представила фірмовий інтерфейс користувача Emotion UI версії 8.1. Серед реалізованих оновлень - додаток «Камера» на базі штучного інтелекту, нова фотогалерея та багато інших прогресивних функцій.

EMUI 8.1 працює на Android 8.1 і з новим процесором Kirin 970, яким оснащені смартфони Huawei P20 та P20 Pro. Інтерфейс користувача був адаптований до нового формату екрана — FullView 2.0. Кнопки навігації можна приховати, щоб зробити доступну площу екрана ще більшою. Перегляд відео та зображень у горизонтальному форматі став ще більш вражаючим завдяки співвідношенню сторін 18:9.

Камери нових пристроїв підтримуються рішенням на базі штучного інтелекту AI Camera 2.0, що дозволяє смартфону автоматично розпізнавати сцени і вибирати оптимальні налаштування.

Завдяки постійно активній функції Image Classification 2.0 смартфон розпізнає і класифікує знімки в фотогалереї. Функція розпізнавання облич на групових знімках також була поліпшена. А для публікування в соцмережах пристрій запропонує найкращий знімок.

У смартфонах серії Huawei P20 також є новий додаток Highlights 2.0 для автоматичного створення короткометражного фільму, наприклад, з найцікавіших моментів подорожі з друзями або веселої вечірки.

Штучний інтелект присутній у багатьох рішеннях нового інтерфейсу. Оскільки Huawei вирішила використовувати відкриту екосистему Open AI Ecosystem, сторонні розробники також можуть безпосередньо користуватися апаратною платформою, призначеною для ШІ та машинного навчання. Нові пристрої серії Huawei P20 також підтримують Google ARCore, найпопулярнішу платформу для розробників рішень і сервісів доповненої реальності.

Поліпшений додаток Huawei Phone Clone працює як із програмним забезпеченням Android, так і з iOS. Передача даних зі старого пристрою стала набагато швидшою. 

Ще одна корисна функція, реалізована в пристроях лінійки P20, — розпізнавання обличчя Huawei Face Unlock. Це ідеальний спосіб захистити смартфон, адже пристрій розблокується, тільки «побачивши» обличчя користувача перед екраном. Ця функція вже доступна у смартфонах Huawei P smart і Huawei Mate10 Lite, які працюють під управлінням операційної системи Android 8.0.

comments powered by Disqus
 
Top