MSI вивела на український ринок материнські плати на базі чіпсетів Intel H310, B360 і H370

MSI вивела на український ринок материнські плати на базі чіпсетів Intel H310, B360 і H370

Після виходу восьмого покоління процесорів Intel Core і топового чіпсета Intel Z370 відбувся реліз більш доступніших рішень - чіпсетів Intel H310, B360 і H370. Виробники «заліза» вже встигли підготуватися і однією з перших це зробили в MSI, яка і провела презентацію нових материнських плат на нашому ринку.

Показати все

Нові чіпсети в першу чергу призначені для простих і доступних ПК офісного і домашнього використання.

 

Основні відмінності в лінійці полягають в кількості ліній PCIe і роботі дискової підсистеми. Також варто відзначити що нові моделі не підтримують розгін процесора. Оснащення чіпсетів і порівняння характеристик можна побачити на слайдах нижче.

MSI підготувала 28 материнських плат на базі нових чіпсетів і поділила їх на кілька лінійок - Performance Gaming, Arsenal Gaming і Pro Series.

Серед нововведень - посилена система живлення, механічний захист слота для відеокарт, просунута аудіосистема Audio Boost 4 і Nahimic, а також контроль пропускної здатності і 15кВ захист.

 

 

На окрему увагу заслуговують материнські плати для майнінга з підтримкою використання 13 відеокарт - MSI B360-F PRO і H310-F PRO.

Быльша частина новинок вже представлена у продажу в Україні.

comments powered by Disqus
 
Top