Viber запрошує стартапи стати учасниками акселератора Techstars

Viber запрошує стартапи стати учасниками акселератора Techstars

Rakuten Viber запрошує стартап-компанії прийняти участь в новій міжнародній програмі розвитку бізнесу від Techstars. Ця кураторська програма тривалістю 3 місяці буде проводитись в Сінгапурі. Прийом заявок на участь вже відкритий, а зареєструватись можна до 8 квітня.

Основна мета програми - представлення інноваційних ідей з обміну повідомленнями, а також підтримка зв'язку між представниками бізнесу та користувачами.

Під час програми будуть вивчені усі основні функції додатків для спілкування: обмін повідомленнями, покупки, платежі, AR та VR, технічна оптимізація, маркетинг та аналітика. Серед усіх претендентів будуть відібрані 10 стартапів.

Програма стартуватиме в липні і триватиме до жовтня. Представники із всіх підрозділів Rakuten, в тому числі Viber, зможуть попрацювати з відібраними стартапами у форматі тісного співробітництва. Усім компаніям, прийнятим в акселератор, Rakuten запропонує конвертовану позику сумою в $100 000. Крім того, наприкінці програми на «демо-дні», стартапери зможуть представити свої проекти перед інвесторами - в цьому випадку сума інвестицій буде залежати тільки від зацікавленого компанією інвестора.

comments powered by Disqus
 
Top