Глобалізація LG WebOS – новий етап розвитку платформи

Глобалізація LG WebOS – новий етап розвитку платформи

Компанія LG підписала угоду про співпрацю з федеральним державним органом Південної Кореї, мета якого – розширення можливостей та функціоналу webOS, а також просування філософії бренда «Відкрита платформа, відкрите партнерство і відкрите підключення».

Національне агентство з просування IT-технологій в індустрії (NIPA) – державний орган при Міністерстві Науки та ICT (Інформаційні та комунікаційні технології) в Південній Кореї, який відповідає за розвиток IT-сектору в країні. Згідно з рекомендаціями NIPA LG направить бізнес-пропозиції з розвитку webOS сотням стратапів. Компанія складе список найпривабливіших організацій, які зможуть забезпечити логістичну і технічну підтримку з метою комерціалізації технології. За підтримки LG стартапи візьмуть участь в міжнародних заходах, таких як Open Source Summit і OSCON, щоб поділитися ідеями та ініціативами з іншими лідерами думки.

Щоб розширити присутність webOS на глобальному ринку, LG розробив версію платформи з відкритим вихідним кодом – webOS Open Source Edition. Версія доступна за посиланням webosose.org. Розробники можуть завантажити безкоштовний вихідний код, а також скористатися перевагами відповідних інструментів, інструкцій і форм на веб-сайті, познайомитися ближче з можливостями платформи webOS для «розумних» пристроїв. Вигоди webOS знайдуть для себе і нові розробники, оскільки платформа є багатозадачною ОС на базі Linux, а також підтримує HTML5 та CSS3.

comments powered by Disqus
 
Top