Huawei виводить на ринок перший у світі абонентський роутер для мережі 5G

Huawei виводить на ринок перший у світі абонентський роутер для мережі 5G

На виставці Mobile World Congress у Барселоні підрозділ Huawei Consumer Business Group представив новий абонентський роутер Huawei 5G CPE. Це перший на ринку комерційний термінальний пристрій, який підтримує глобальний телекомунікаційний стандарт 3GPP для мережі 5G.

Щоб забезпечити максимальну продуктивність роутера, Huawei розробила Balong 5G01 — перший у світі комерційний чипсет, що підтримує стандарт 3GPP для 5G, з теоретичною швидкістю низхідної лінії зв'язку до 2,3 Гбіт/с. Huawei 5G CPE працює в усьому спектрі частот 5G, включаючи суб-6 ГГц та міліметрові хвилі (MMW). Завдяки чипсету Balong 5G01 Huawei стала першою компанією, яка пропонує комплексне 5G-рішення завдяки своїм розробкам для мереж, пристроїв і можливостям на рівні чипсетів.

Чипсет Balong також інтегрований у процесор для смартфонів Kirin, де відповідає за можливості підключення пристроїв. Наприклад, смартфон Huawei Mate10 Pro на базі процесора Kirin 970 з інтегрованим чипсетом Balong 760 став першим у світі пристроєм, що підтримує LTE Cat.18 зі швидкостями завантаження до 1,2 Гбіт/с. При цьому обидві SIM-карти працюють у LTE Cat.18 та підтримують голосовий зв'язок VoLTE. 

Абонентський роутер Huawei 5G CPE представлений у двох моделях, для низьких частот (sub 6 ГГц) 5G CPE та високих частот (mmWave) 5G CPE. Низькочастотний термінал відрізняється компактністю і невеликою вагою, сумісний з мережами 4G та 5G і гарантовано забезпечує швидкість завантаження до 2 Гбіт/с. Така надвисока швидкість дозволяє користувачам насолоджуватися роликами з технологіями віртуальної реальності і динамічними іграми або завантажувати випуск улюбленого телешоу протягом секунди. Високочастотний абонентський роутер Huawei 5G CPE доступний у двох конфігураціях, для використання в приміщеннях та на вулиці.

Мобільні мережі 5G встановлюють нову планку можливостей для високошвидкісних широкосмугових бездротових з'єднань з максимальною швидкістю завантаження 20 Гбіт/с, підтримкою до 1 млн абонентських пристроїв на квадратний кілометр і низьким значенням затримки сигналу — не більше 0,5 мілісекунди. З розвитком 5G прогнозується зростання частки інтернету речей, так як збільшиться кількість пристроїв, що підключаються, і розшириться тип даних, якими вони будуть обмінюватися.

Huawei спланувала стратегію розвитку 5G, у рамках якої такі переваги, як висока швидкість, безперебійність, низькі затримки сигналів і можливість підключення великої кількості пристроїв, характерні для 5G-інфраструктур, стають орієнтиром для створення пристроїв та сервісів, що розширюють можливості користувачів у всіх аспектах повсякденного життя. До цієї стратегії входить створення смартфонів, мобільних точок доступу Wi-Fi, промислових модулів та інших пристроїв, які сприяють підключенню мобільних пристроїв, будинків, автомобілів та інших об'єктів до високошвидкісних мереж.

Huawei співпрацює із більш ніж 30 глобальними операторами зв'язку, такими як Vodafone, SoftBank, T-Mobile, BT, Telefonica, China Mobile та China Telecom. У 2017 році компанія Huawei спільно з партнерами почала тестувати комерційні мережі 5G. У 2018 році Huawei завершила тестування можливості взаємодії і почала пропонувати розгортання комерційних 5G-мереж.

comments powered by Disqus
 
Top