Uber тестує можливість замовлення поїздки в Києві телефоном.

Uber тестує можливість замовлення поїздки в Києві телефоном.

Uber тестує можливість замовлення поїздки в Києві, зателефонувавши на короткий номер 9988 з мобільного.

Пілотний проект призначений для тих людей, у кого немає смартфона або підключення до Інтернету, а також для тих, кому простіше зателефонувати, ніж використовувати додаток. Uber запустив цей пілотний проект на початку лютого, і він розрахований мінімум на три місяці. На сьогодні вже сотні людей успішно випробували нову опцію.

“Відсутність смартфона або інтернет-з'єднання не повинно перешкоджати доступу людей до надійного і доступного пересуванню містом. Я вважаю, що з цією опцією ми можемо зробити технологію Uber доступною і простою у використанні для більшої кількості людей в Україні, ніж будь-коли раніше,”говорить Катерина Романовська, керівник відділу маркетингу Uber в регіоні Центральна і Східна Європа.

Як це працює

  1. Наберіть 9988 з вашого мобільного телефону ‒ за короткий час вам відповість агент, щоб допомогти замовити поїздку, незалежно від того, є у вас обліковий запис Uber чи ні. Якщо у вас немає акаунту Uber, агент створить його для вас.
  2. Поділіться своїм місцем розташування та пунктом призначення ‒ агент уточнить вашу адресу посадки і пункт призначення і розрахує тариф.
  3. Підтвердіть тариф ‒ після підтвердження тарифу агент замовить поїздку на платформі Uber від вашого імені. Платформа зв'яже запит з найближчим доступним водієм.
  4. Отримайте дані про поїздку в SMS ‒ незабаром після замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з усією інформацією про поїздку (підтвердження поїздки, час прибуття, ім'я водія і контактний номер, інформацію про автомобіль), а також посилання, за яким ви зможете стежити за автомобільним маршрутом. Якщо у вас встановлено додаток Uber, поїздка також відображатиметься в додатку.
  5. Оплата готівкою ‒ оплата здійснюється після завершення поїздки і тільки готівкою.

Номер 9988 можна використовувати для замовлення Uber, для скасування поїздки і для звернення до служби підтримки. Наразі пілотний проект дозволяє замовити поїздки телефоном тільки на uberX і тільки в межах Києва. Послуга доступна в тестовому режимі з 7:00 до 24:00.

comments powered by Disqus
 
Top