В UNIT.City стартує менторська програма для стартапів Entrepreneur-In-Residence

В UNIT.City стартує менторська програма для стартапів Entrepreneur-In-Residence

UNIT.City в партнерстві з EIR Europe за підтримки u.ventures, фонду WNISEF запускають менторську програму Entrepreneur-In-Residence. Мета – створення високих стандартів культури підприємництва в Україні. Завдання – на досвіді міжнародних колег задати правильний вектор розвитку українських стартапів та уникнути типових помилок. Ментори – люди з досвідом ведення та успішного продажу бізнесів на світовій арені. Вони на місяць будуть занурюватися в українську стартап-екосистему і тісно працювати з компаніями в форматі особистих сесій, відкритих консультацій, майстер-класів.

Програма EIR буде корисна обом сторонам. Стартапи отримають необхідну експертизу, яка допоможе їм більш ефективно побудувати бізнес-процеси, зрозуміти, як краще виходити на нові ринки та як створювати продукт, який люди будуть купувати. Ментори потраплять на радар великій кількості стартапів та зможуть в майбутньому інвестувати в проекти і входити до складу ради цих компаній. Програма триватиме 6 місяців.

«Українська стартап-екосистема – дуже молода. У нас практично відсутні підприємці з успішними кейсами повного циклу: від ідеї до екзиту проекту, які могли б менторити людей без відповідного досвіду, – каже Макс Яковер, CEO та керуючий партнер UNIT.City. – Тому ринку потрібна така програма. EIR в Україні допоможе стартапам отримати знання з розвитку та успішного управління компанією, а також продажу та виведення її на IPO. На глобальному рівні ми сподіваємося, що наша програма дасть поштовх новому руху в українській інноваційній економіці».

Першим ментором програми EIR стане Едді Бальчіконіс, фаундер литовсько-білоруського стартапу TrackDuck, який у травні 2017 року був проданий американській компанії InVision (входить до групи Atlassian).

У планах Бальчіконіса – познайомитися з цікавими проектами та дізнатися більше про стартап-екосистему України, яка стрімко розвивається. За словами Едді, у Києва є потенціал, аби стати одним з головних європейських технологічних хабів: «В Україні величезна кількість талантів з чудовими інженерними навичками. Плюс українці підприємці від природи», – говорить Бальчіконіс.

Участь у програмі безкоштовна. Щоб взяти участь, необхідно заповнити аплікаційну форму та надіслати презентацію проекту. Проекти будуть відбиратися на конкурсній основі. Дедлайн подачі заявок – 9 березня. Старт програми – 12 березня.

 

comments powered by Disqus
 
Top