LG на MWC 2018: флагманський смартфон тепер зі штучним інтелектом

LG на MWC 2018: флагманський смартфон тепер зі штучним інтелектом

Компанія LG на виставці MWC 2018 презентувала 2 оновлені версії флагмана 2017 року – LG V30. Нові смартфони LG V30S та V30S+ отримали більше пам’яті, нові кольори і платформу ШІ ThinQ.

Показати все

Специфікації флагмана LG лишилися незмінними: чіп Qualcomm Snapdragon 835, 6-дюймовий дисплей P-OLED зі співвідношенням сторін 18:9 і роздільною здатністю 2880х1440 пікселі, акумулятор ємністю 3300 мАг і подвійну (16+13 МП) основну камеру.

Апаратні зміни оновленої моделі стосуються тільки об’єму пам’яті. LG V30S оснащений 128-Гб флеш-модулем, а «старша» версія, V30S+, - 256 ГБ. Обидва смартфони мають 6 ГБ ОЗУ. Найцікавішою особливістю новинки стала підтримка функцій штучного інтелекту – Vision AI, яка відповідає за камеру, робить її більш зручною для користування і Voice AІ, що розширює можливості розпізнавання голосових команд.

Vision AI включає три нові функції, які розширюють і вдосконалюють можливості камери смартфона:

  • AI CAM автоматично аналізує кадр і надає рекомендації щодо вибору найоптимальнішого режиму зйомки. Система ШІ враховує такі деталі, як кут огляду, домінуючий колір, освітлення, а потім пропонує параметри восьми доступних режимів зйомки: портрет, їжа, домашні тварини, пейзаж, місто, захід, світанок, квіти.

  • QLens розпізнає штрих- і QR-коди при здійснення покупок. Також за допомогою функції можна відзняти об’єкт, після чого ШІ підкаже, де і за якою ціною його можна придбати.

  • Вright Mode за допомогою спеціальних алгоритмів підвищує яскравість зображення, завдяки чому світлини виходять більш чіткими і з меншою кількістю шумів.

Голосовий інтерфейс Voice AІ підтримує понад 50 голосових команд і працює спільно з Google Assistant. З голосовим помічником можна активувати низку програм і функцій навіть не доторкаючись до смартфона. V30S і V30S+ доступні в нових кольорах: New Maroccan Blue і New Platinum Grey.

У LG заявляють, що застосування функцій ШІ для флагманського смартфона – лише перший крок нової стратегії компанії зі створення ще «розумніших» смартфонів. Відтак, цілком можливо, що подібні можливості згодом отримають наступні пристрої LG.

comments powered by Disqus
 
Top