Огляд ігрової клавіатури Genius Scorpion K10 – як механічна, але мембранна

Огляд ігрової клавіатури Genius Scorpion K10 – як механічна, але мембранна

Взявши у руки новеньку геймерську клавіатуру від тайванців Genius, одразу і не скажеш, що це мембранна модель. Виробник чудово попрацював над механізмом клавіш – натискаючи на них, максимально реалістично відчуваєш хід механічної клавіатури. На додаток – RGB підсвічування та доступна ціна, які роблять новенького «скорпіона» героєм нашого огляду.

Для кого?

Мембранна Genius Scorpion K10 створена для ігроманів, які шукають кіборд:

  • із механічним відчуттям зворотного зв’язку
  • яскравим райдужним підсвічуванням
  • гнучким налаштуванням макросів і шорткатів
  • середніх розмірів
  • за доступною ціною

Зовнішній вигляд та якість матеріалів

Вага: 900 г.

Розміри: 450 х 143 х 39,5 мм

Конструкція клавіатури вироблена у модному дизайні «скелетон», профіль клавіш досить високий.

USB рознім прикрашений фірмовим логотипом, а 1,8-м кабель оснащений феритовим фільтром, що забезпечує стабільну роботу маніпулятора при перешкодах від радіопередавачів.

Як виробник досяг ефекту механічних клавіш?

Високий підйом клавіш сміливо можна порівняти із підйомом перемикачів  механічної клавіатури, однак вона мембранна.

Genius досягли цього за рахунок своєрідних пластикових «ліфтів», що конструктивно схожі на механічні перемикачі.

Особливості розкладки

Українські символи на кириличній розкладці - приємний бонус для україномовних.

Знаки нанесені методом лазерного гравіювання і тут можна помітити, мабуть, єдині недоліки: символи недостатньо контрастні на чорному напівматовому пластику, і навіть включене підсвічування не надто допомагає.

Стійкість конструкції

На задній стороні кіборда – дренажні отвори, 4 гумові накладки та дві відкидні  ніжки для нахилу. З ними клавіатура впевнено лежить на столі і не ковзає.

Дріт – не перешкода

Для дроту передбачені три жолоби, за допомогою яких можна вивести USB-кабель у потрібну для вас сторону. Це може бути дуже доречно, якщо потрібно, наприклад, розмістити клавіатуру впритул до монітора.

Тестування

Друк. Цей огляд я писала за допомогою клавіатури Genius K10. Відчуття були доволі дивні, адже я звикла користуватись клавіатурами із дуже низьким профілем. Але на швидкість друку це майже не вплинуло. Верхнє освітлення у приміщенні утворювало на клавішах бліки, через що деякі символи були погано помітні.

Ігри. Все ж, клавіатура геймерська, а затяті ігромани потребують відчуття натиску на клавіші та зворотного зв’язку від них. Тут все це є.

Виробник обіцяє можливість одночасного розпізнавання натиску до 19 незалежних клавіш. Хоча фізично це майже неможливо реалізувати, але для проходження кумедної аркади у стилі QWOP така функція дуже доречна.

SmartGenius App – не тільки для макросів

Фірмове ПЗ SmartGenius просте та зрозуміле. Воно дозволяє запрограмувати клавіші F1-F12, але діапазон їх налаштувань досить великий:

  • програмування макросів
  • відкриття сайтів
  • створення шорткатів
  • мультимедійні функції  
  • запуск додатків

Макроси дозволять за секунду зробити «фінт» у футболі або придбати певну зброю у шутері, щоб ви були на крок попереду суперників!

RGB підсвічування

Для налаштування підсвічування ПЗ не потрібне. Його стиль (хвиля, спектр, дихання, статика, реактивна пульсація) та інтенсивність вмикається і регулюється простими комбінаціями клавіш. Підказки можна знайти у інструкції, тож не поспішайте її викидати.

Враження

Genius Scorpion K10 – непогана бюджетна геймерська клавіатура у простому дизайні, із надійною конструкцією, яскравим підсвічуванням, чудовим «відчуттям» клавіш та з широкими можливостями кастомізації. Вона допоможе пришвидшити роботу на комп’ютері, а в іграх приведе вас до перемоги!

СПЕЦИФІКАЦІЇ:

Модель: Genius Scorpion K10 Ukr
Колір: Чорний
Вага: 900 г
Розміри (ДxШxВ): 450,7 х 143,5 х 39,5 мм 
Довжина кабелю: 1.8 м
Інтерфейс: USB
Тип перемикачів: мембранний
Підсвічування: RGB LED
N-Key Rollover: 19 ключів
Функціональні клавіші: так, програмовані
Підтримка SmartGenius: так
comments powered by Disqus
 
Top