Огляд бездротового маршрутизатора TP-Link TL-WR945N

Огляд бездротового маршрутизатора TP-Link TL-WR945N

У TP-Link люблять експериментувати – нещодавно вендор зробив ребрендинг і до кінця сформував фірмовий стиль, який зараз легко проглядається у всього модельного ряду пристроїв. Новий роутер виконаний в цілісному металевому корпусі, а технічне оснащення робить його одним з кращих рішень для квартири.

Зовнішній вигляд

Корпус TL-WR945N виготовлений з алюмінієвого сплаву з анодованим покриттям - це не тільки стильно, але і практично, ніяких помітних пошкоджень і пилу. Метал також ефективно розсіює тепло і бореться з зовнішніми перешкодами, що добре відображається на роботі пристрою.

На лицьовій глянцевому панелі встановлені індикатори, а на тильній – клавіші управління, чотири LAN, один WAN-порт, а також три незнімні антени.

З конструктивних особливостей відзначимо відсутність ніжок і отворів для кріплення на горизонтальних поверхнях. Це допоможе виправити двостороння клейка стрічка.

Технічні характеристики

Роутер працює зі стандартами b/g/n, частотою 2,4 ГГц і швидкістю до 450 Мбіт/с. Відмінну якість передачі даних забезпечує три антени, потужністю 5 дБі кожна. Захист бездротової мережі забезпечує шифрування 64/128/152-bit WEP/WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK. Виробник передбачив режим батьківського контролю, контроль і розклад доступу, а також захист від DoS-атак та ряд інших функцій.

Управління здійснюється через веб-інтерфейс. Він зручний і досить простий - розібратися що до чого можна без труднощів. Також є мобільний додаток TP-Link Tether для Android та iOS.

Для тестування використовувалося підключення зі швидкістю 100 Мбіт/с. Пристрій знаходився в 10 м від ноутбука, а в якості перешкоди виступала цегляна стіна з металевими меблями.

Враження

TP-Link TL-WR945N - модель з базовим набором функцій, стильним зовнішнім виглядом і металевим корпусом. Ця модель може стати бестселером серед доступних роутерів в цьому році.

Специфікації:

  • Модель TP-Link TL-WR945N
  • Стандарт IEEE 802.11b/g/n для частоти 2,4 ГГц
  • Швидкість 802.11n до 450 Мбіт/с
  • Антени 3 Зовнішні, 3x5 dBi
  • Шифрування 64/128/152-bit WEP/WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK
  • Порти 1 х Ethernet 10/100 Мбіт / с WAN, 4 x Ethernet 10/100 Мбіт/с LAN
  • Живлення DC 9 В 0,6 А
  • Розміри 18,5 х 13,2 х 2,4 см
comments powered by Disqus
 
Top