HTC U11 EYEs: характеристики та перші фотографії нового смартфона із подвійною селфі-камерою

HTC U11 EYEs: характеристики та перші фотографії нового смартфона із подвійною селфі-камерою

Вчора у Тайвані HTC представила новий смартфон. Модель U11 EYEs – доступна альтернатива флагмана U11+, вони мають спільний дизайн з вузькими рамками навколо дисплею та глянсовий корпус. Головною особливістю U11 EYEs є подвійна селфі-камера, яка, як відомо, має свої переваги.

Показати все

Пристрій виконаний у тій же стилістиці, що і U11+: скляна задня кришка, що переливається кольорами, вузькі рамки, чутливі до стискань бокові панелі.


Особливість нової моделі – подвійна камера, що дає змогу робити більш деталізовані знімки, а також кадри з ефектом Боке і доповненою реальністю.


В іншому, новинка отримала 6” Super LCD3 екран із роздільною здатністю 2160х1080 пікселів, процесор Snapdragon 652, акумулятор 3930мАг, основну 12-мегапіксельну камеру та дві фронтальні камери по 5 мегапікселів, а також стійкість до пилу та вологи за стандартом IP67.

У каталозі ERC представлений смартфон HTC U11 Dual SIM у різних кольорах. Модель оснащена чудовим Super LCD5 екраном із роздільною зданістю 2560x1440 пікселів, якісною 12-мегапіксельною камерою, а зовнішній дизайн відтворює вишуканий стиль всієї лінійки U11.

 

comments powered by Disqus
 
Top