Огляд ігрової клавіатури HP OMEN: деталі, що визначають перемогу

Огляд ігрової клавіатури HP OMEN: деталі, що визначають перемогу

Які характеристики цінують затяті геймери у клавіатурах? Швидке та чітке реагування на команди, функціональність, якість збірки та ефектний дизайн, що відповідає характеру динамічних ігор. Клавіатура OMEN від Hewlett Packard втілює всі перераховані вище особливості і безперечно задовольнить потреби більшості геймерів.

Ігрова клавіатура HP OMEN – частина лінійки геймерських аксесуарів, створених спільно зі SteelSeries – виробником ігрової периферії. В HP заявляють, що клавіатура, як і решта пристроїв у лінійці, були розроблені з урахуванням досвіду провідних команд кіберспорту. Кожній деталі клавіатури виробник приділив увагу, а відтак OMEN може виявитись запорукою перемоги в ігровій баталії.

Дизайн і ергономіка

На відміну від багатьох геймерських клавіатур, OMEN не намагається привернути до себе увагу занадто екстравагантним зовнішнім виглядом чи агресивною формою. Лаконічний корпус розбавляють яскрава кольорова підсвітка клавіш та бокових сторін, глянцеві ділянки між клавішами і ефектний логотип OMEN.

Варто відзначити, що клавіатура вражає розміром – 560х220х52 мм і важить 1330 г. Зрештою, саме такі габарити дали змогу розташувати на клавіатурі 22 додаткові клавіші для макросів. Попри чималі габарити, під час користування клавіатуру не відчуваєш жодних незручностей, а радше навпаки: завдяки спеціальній підставці руки не втомлюються і не напружуються.  

Матеріал виготовлення пристрою - якісний пластик. Клавіатура захищена від потрапляння рідини. Клавіші приємні на дотик. Клавіатура похила, на тильній стороні 4 прорезинені вставки, що забезпечують ідеальну фіксацію клавіатури з поверхнею. В комплекті є 2 додаткові резинові «ніжки», з допомогою яких можна збільшити кут нахилу клавіатури. Якість збірки – чудова; корпус надійний і не люфтить. USB-кабель захищений від пошкоджень тканинним обплетенням.

Клавіші та підсвітка

Геймерська клавіатура OMEN з мембранними клавішами; натискати на них легко, хід клавіш – середній, а шум від натискання – мінімальний. Розташування клавіш оригінальне, однак при цьому зручне й функціональне. Кириличний шрифт дещо тонший, ніж «латинка», та гравіювання чітке навіть без підсвічування.  

Особливість клавіатури HP OMEN – кольорова RGB підсвітка. До того ж, є можливість регулювання рівня яскравості і навіть опція зміни кольору підсвічування окремого блоку. Підсвітка підтримує понад 16 млн кольорів; кожен користувач може підсвітити кожен блок іншим кольором, наприклад, виділити зону макросів – синім, основний блок – червоним, а мультимедійні клавіші – жовтим.  

Функціонал та ПЗ

Пристрій підключається через USB-кабель. Розширені можливості клавіатурі забезпечують 2 вбудовані розніми USB 2.0, що розташовані з обох боків від кабелю.

               

Крім стандартного набору, на клавіатурі 22 додаткові клавіші для макросів (зліва від основного блоку і над рядом F-клавіш).

Справа від цифрового блоку – мультимедійні клавіші для швидкого та зручного керування аудіофайлами та гучністю. Блок стрілок складається з шести клавіш, замість чотирьох, а пробіл удвічі ширший, ніж стандартний.

Замість правої клавіші Win на клавіатурі розташована спеціальна командна кнопка з логотипом OMEN. Вона призначена для швидкого запису макросів, а також регулювання рівня підсвітки. З її допомогою можна взагалі вимкнути підсвітку, якщо це потрібно.Клавіатура багатофункціональна і працює абсолютно коректно без встановлення додаткового ПЗ, однак для отримання більших можливостей виробник радить користувачам встановити утиліту SteelSeries Engine 3.

З допомогою програми SteelSeries Engine 3 можна керувати підсвіткою, кольором підсвічування різних блоків. Крім того, утиліта дає змогу перепрограмувати певні клавіші і налаштувати макроси.

Інтерфейс програми – зручний і зрозумілий. Редагувати і налаштовувати макроси нескладно, змінювати підсвітку – теж. Клавіатура підтримує технологію «анти-хостинг», яка дає змогу захистити 20 клавіш від випадкових натисків.

 

                                     

Комплектація

  • Ігрова клавіатура HP OMEN with SteelSeries;
  • Змінні резинові ніжки;
  • Короткий посібник користувача;
  • Гарантійний талон.

Враження

З клавіатурою HP OMEN кожен геймер отримує широкі можливості індивідуальних налаштувань – від кольору підсвітки до макрокоманд. Швидке керування мультимедійними файлами здійснюється завдяки клавішам, що винесені окремим блоком, з правого блоку. Завдяки стильній ергономічній формі корпусу зі зручною підставкою для зап’ястя декілька годин за грою чи роботою пролітають непомітно, руки взагалі не втомлюються. Геймерська клавіатура HP OMEN – набір важливих функціональних деталей, що можуть виявитись визначальними у ході шаленої гри.

Специфікації:

Модель  HP Omen Keyboard with SteelSeries
Розміри  52 х 560 х 220 мм
Вага  1,33 кг
Підключення  USB 2.0
Підсвітка  RGB, 5 зон, 16, 8 млн кольорів
Додатково Anti-Ghosting - захист від випадкових натискань
  Налаштування макроклавіш

 

comments powered by Disqus
 
Top