Новинка. Мікрофони від Philips для запальних вечірок

Новинка. Мікрофони від Philips для запальних вечірок

Лінійка мультимедійних аксесуарів від Philips поповнилась трійцею якісних мікрофонів для будь-якого дозвілля. Караоке, банкети, вечірки – їм все під силу!

Показати все

Philips SBCMD110

Надійний мікрофон із 25-мм діафрагмою, яка забезпечує неперевершену якість звучання. Захист від вітру та дихання поблизу мікрофона гарантує на виході точний і чистий звук. Дріт довжиною лише 1,5 метрів дозволяє взяти мікрофон з собою будь-куди.

Philips SBCMD150

27-мм мембрана забезпечує бездоганне звучання. Ця модель оптимізована для якісного вокалу. Мікрофон має вбудований захист від вітру та запобігає шумам від дихання надто близько до мікрофона. 3-метровий кабель дозволить вам відчути свободу руху з мінімальним ризиком заплутування.

Philips SBCMD650

Мікрофон із 30-мм мембраною та міцним металевим корпусом, який зменшує резонанс, забезпечуючи краще відтворення звуку. Мікрофон динамічно поглинає удари вібрації, тому оточуючі будуть чітко чути те, що ви говорите або співаєте. Відчуйте ще більшу свободу руху із 5-метровим знімним кабелем.

Усі мікрофони із однонаправленою конструкцією – вони чутливі до звуку, який надходить саме від виконавця і навпаки – менш чутливі до звуків з інших напрямків.

Мікрофони постачаються разом зі штекером адаптера та знімним кабелем.

comments powered by Disqus
 
Top