Нові навушники від Philips: спортивні ActionFit SHQ1250TBK та бездротові Philips SHB5850WT

Нові навушники від Philips: спортивні ActionFit SHQ1250TBK та бездротові Philips SHB5850WT

Раді повідомити, що новинки від Philips – спортивні навушники ActionFit SHQ1250TBK та бездротові Philips SHB5850WT у білому та чорному кольорах вже доступні зі складу ERC.

Показати все

Philips ActionFit SHQ1250TBK 

Ця модель ідеально підходить для спортсменів або просто для тих, хто завжди знаходиться у русі, при цьому не уявляє свого життя без музики.

Ультралегка конструкція та комфортна фіксація дозволяють активно використовувати навушники у спортзалі. Конструкція напівзакритого типу не блокує звук, а дозволяє стежити за тим, що відбувається навколо.

13,6-мм динаміки забезпечують потужне звучання із насиченими басами. Енергійна музика мотивуватиме рухатись і тренуватись ще більше!

Philips SHB5850WT

Вкладиші Philips SHB5850WT доступні у двох кольорах: білому та чорному.

Бездротова конструкція забезпечує максимальний комфорт: довгі дроти не заважатимуть руху і не псуватимуть звук. Вбудований маленький пульт ДУ дозволить перемикати композиції, здійснювати виклики та відповідати на дзвінки.

Овальна форма звукової трубки підійде для кожного і забезпечить ідеальну посадку.

Потужні 8,6-мм випромінювачі працюватимуть до 7 годин у безпровідному режимі.

Під’єднайте навушники по Bluetooth до будь-якого пристрою і насолоджуйтесь кристально чистим звучанням без дротів.

У комплект входять замінні гумові втулки 3 розмірів: великі, середні і маленькі. А завдяки пласкій формі кабелю дріт ніколи не заплутається.

comments powered by Disqus
 
Top