Аудіосистеми Sony GTK-XB60 та GTK-XB90 – танцюй, співай, не зупиняйся!

Аудіосистеми Sony GTK-XB60 та GTK-XB90 – танцюй, співай, не зупиняйся!

Новинка на складі ERC – портативні аудіосистеми від Sony. За традицією «королеви вечірки», вони компактні, потужні та із яскравим підсвічуванням. Нові «фішки» - покращений звук, вхід для мікрофону (караоке) та дзеркальне підсвічування "з ефектом нескінченності".

Показати все

Рік тому засяяла перша «клубна зірка» - модель GTK-XB7. Але яка вечірка може обійтись без ведучого та співів? Sony розширює портфель портативної Hi-Fi акустики двома моделями GTK-XB60 та GTK-XB90, додавши опцію караоке.

GTK-XB60 – більш доступна модель, невеликого розміру і вагою всього 8 кг. Із вбудованою акумуляторною батареєю ви не прив’язані до розетки. Акумулятор забезпечить живлення протягом 14 годин (при вимкненому підсвічуванні).

GTK-XB90 – її розмір більше, вага 12 кг, а потужна батарея дозволить розважатись протягом 16 годин за тих же умов.

Навіть із підсвіченням і на максимальній гучності у вашому розпорядженні буде 3 години запальних танців!

Потужні ритми Extra Bass створять клубну атмосферу будь-де. Вбудоване фірмове підсвічування наповнить простір ритмом і запалить енергією усіх оточуючих. Яскраві спалахи стробоскопа блиматимуть у ритм улюбленої музики, а мерехтіння кольорових світлодіодів по контуру запам’ятаються усім!

Дзеркала з ефектом нескінченності у GTK-XB90 розташовані навколо динаміка, вони відбивають світло і наповнюють простір ще більшим драйвом.

Підключайте мікрофон та ставайте ведучим найгучнішої вечірки. А коли захочеться співати - влаштуйте з друзями караоке-батл, з новинками від Sony це тепер можливо.

Легка вага і зручна ручка дозволяють з легкістю транспортувати аудіосистему у місце зустрічі.

Як і в молодшої GTK-XB7, новинки мають функцію Wireless Party Chain, яка дозволяє підключити по Bluetooth до 10 сумісних динаміків – потужний звук та синхронне підсвічування гарантоване!

GTK-XB60 оснащена 2 високочастотними конусоподібними і 2 низькочастотними динаміками.

GTK-XB90 – 5 динаміками (3 високочастотні конусоподібні і 2 низькочастотні).

Із портативними аудіосистемами від Sony вечірка буде там, де ти!

comments powered by Disqus
 
Top