Штучний інтелект, віртуальна реальність, відео 4К… Якими будуть смартфони з новим флагманським чіпом Qualcomm Snapdragon 845?

Штучний інтелект, віртуальна реальність, відео 4К… Якими будуть смартфони з новим флагманським чіпом Qualcomm Snapdragon 845?

Компанія Qualcomm представила нову мобільну платформу Snapdragon 845, яка стане основою більшості флагманських смартфонів наступного року. Платформа передбачає покращення у галузях мультимедіа, штучного інтелекту, зв’язку і безпеки.

Показати все

З новими процесорами смартфони зніматимуть відео в роздільній здатності 4К HDR. Платформа зможе передавати 10-бітну глибину кольору і понад мільярд відтінків. Snapdragon 845 призначений для покращення контенту віртуальної, доповненої та змішаної реальностей. Чіп із технологією «Adreno foveation», яка суттєво знижує кількість спожитої енергії мобільним пристроєм і при цьому покращує зображення і продуктивність XR-програм.

Qualcomm Snapdragon 845 – мобільна платформа з підтримкою штучного інтелекту третього покоління Qualcomm. Як відзначають у Qualcomm, технології ШІ спрощують способи обробки відео- та фотоконтенту, а також покращують взаємодію з голосовими помічниками. Загалом виробник обіцяє, що новий процесор забезпечить пришвидшену на 30% графіку та на 30% покращену енергоефективність.

Виробники подбали також про безпеку. Апаратна підсистема «безпечний процесор» (SPU) призначена для надійнішого захисту біометричних даних, ключів і паролів. Чіп базується на 10-нанометровій виробничій технології. Нова архітектура з сигнальним процесором ISP Spectra 280 та графічним Adreno 630. Мобільні пристрої з новим процесором Snapdragon 845 з’являться у серійному продажі у 2018 р. Серед перших виробників, хто вже підтвердив застосування чіпа – Xiaomi, Samsung, LG, HTC.

Qualcomm – один із беззаперечних лідерів-виробників процесорів для мобільних пристроїв. У каталозі ERC безліч Android-смартфонів із чіпами Snapdragon. Виробник пропонує рішення як для середнього цінового сегменту смартфонів, так і для флагманських моделей.

comments powered by Disqus
 
Top