Samsung випускатиме смартфони з об’ємом пам’яті 512 ГБ

Samsung випускатиме смартфони з об’ємом пам’яті 512 ГБ

Компанія Samsung запустила виробництво перших у галузі електроніки вбудованих модулів флеш-пам’яті Universal Flash Storage (eUFS) ємкістю 512 ГБ для смартфонів і планшетів.

Вбудовані модулі флеш-пам’яті побудовані на базі 64-шарової мікросхеми V-NAND щільністю 512 Гбіт. Вони вдвічі перевищують щільність попередніх модулів, швидкість послідовного читання становить 860 МБ/с, а послідовного запису - 255 МБ/с. Це означає, що файл, розміром 5 ГБ передаватиметься приблизно 6 с. Технологія керування живленням на новому пристрої також була оновлена. За словами розробників, це дало змогу максимально зменшити споживання енергії.

Більш місткі флеш-накопичувачі дають ще більше можливостей користувачам під час роботи з відеоконтентом високої роздільної здатності. Завдяки новому модулів флеш-пам’яті Samsung смартфон буде зберігати приблизно 1300 хв. відео у форматі 4К. А це приблизно в 10 разів більше, ніж може вмістити флагман 2017 року – Samsung Galaxy S8.  

В офіційному повідомленні на сайті Samsung йдеться про те, що 512-ГБ модулі призначені для майбутніх пристроїв. Тому, ймовірно, можна очікувати, що прийдешні флагмани 2018 р. (зокрема Galaxy S9 та Note 9) вийдуть саме з об’ємом пам’яті 512 ГБ.

Смартфони Samsung, що представлені в широкому асортименті в каталозі ERC, - одні з найпопулярніших мобільних пристроїв серед користувачів у світі та Україні зокрема. Лінійка продукції містить смартфони різного бюджетного сегменту, дизайну, з різними технічними характеристиками. Однак усіх їх об’єднує багатий функціонал, якість збірки і ефективність виконання щоденних завдань.

comments powered by Disqus
 
Top