Камера ZED mini перетворює HTC Vive у окуляри доповненої реальності

Камера ZED mini перетворює HTC Vive у окуляри доповненої реальності

Новітній гаджет від Stereolabs – камера ZED mini кріпиться на VR-окуляри і передає на екран тривимірну карту оточення, доповнюючи його комп’ютерною графікою. Таким чином окуляри віртуальної реальності перетворюються у окуляри доповненої реальності.

Пристрій сумісний із VR-гарнітурами HTC-Vive та Oculus Rift. Завдяки його функції «відслідковування об’єкта», вам не потрібні контролери для взаємодії із об’єктами доповненої реальності. На відео нижче можна побачити, як міні камера ZED перетворює звичайну кімнату у справжнє поле бою:

Картину оточуючого світу ви можете бачити на дисплеї за допомогою потокової зйомки з обробкою у реальному часі. Модуль ZED mini, що складається із двох камер, розташовується на відстані 65 мм від гарнітури. Формат отриманого відео з камери - 720p, кадрова частота – 60 к/сек. Кут поля огляду - 100 °.

Міні камера ZED хоча і наділяє HTC Vive новими функціями, але все ж обмежує якість зображення та поле огляду, у порівнянні із самостійною VR-гарнітурою. HTC Vive вже встигли зарекомендувати себе як окуляри із «найвіртуальнішою» реальністю і вони вже є у наявності у каталозі ERC.

comments powered by Disqus
 
Top