Мобільний вентилятор 2Е: персональний острівець прохолоди

Мобільний вентилятор 2Е: персональний острівець прохолоди

У пору, коли всі в очікуванні першого снігу, мобільний вентилятор видається не найбільш доречним і потрібним гаджетом. Однак щойно настане спекотна погода, певно кожен захоче мати такий компактний і зручний пристрій.

Показати все

MINI FAN – портативний вентилятор бренду 2Е. Мобільний вентилятор 2Е – пластиковий пристрій, що при підключенні до смартфона працює як звичайний вентилятор. Є різні модифікації пристрою: з USB роз’ємом, який трансформується у Micro USB, а також версія з конектором Lightning. Кожен смартфон чи планшет (чи то Apple, чи то на Android) сумісний із портативним вентилятором 2Е.

 

На вибір покупцеві пропонується MINI FAN бренду 2Е двох кольорів: чорний і білий. Щоб «увімкнути» вентилятор, потрібно просто під’єднати його до смартфона, планшета, або навіть павербанка, де є роз’єми USB, Micro USB або Lightning. «Вимикається» вентилятор шляхом від’єднання від мобільного пристрою.

Безпечна конструкція

Матеріал виготовлення корпусу пристрою і лопатей – пластиковий сплав. Особливість лопатей – гнучкість і м’якість, відтак вони безпечні, навіть якщо ненароком торкнутися до працюючого вентилятора. У разі потреби лопаті можна від’єднати від ніжки з конектором; така особливість дає змогу зручно транспортувати вентилятор навіть у невеликій кишені. Пристрій зовсім компактний: розміром 9х3х4 см, діаметр розмаху лопатей – 9 см.

Тихенький, енергозаощаджуючий, ефективний

Портативний вентилятор працює дуже тихо, на відстані 50 см рівень шуму не перевищує 30 дБ. За відчуттями, це можна порівняти з шепотінням. Завдяки такій особливості вентилятор ненав’язливо працюватиме і не відволікатиме від інших справ або розмов.

MINI FAN не має власних елементів живлення, однак попри активну роботу він споживає мінімум енергоресурсів. Під’єднавши міні-вентилятор до смартфона, можна не турбуватись про те, що мобільний пристрій несподівано розрядиться.

Мобільний вентилятор створює доволі потужний, як для такого маленького девайсу, потік повітря. Одразу ж після під’єднання до мобільного пристрою лопаті вентилятора починають швидко циркулювати і утворювати інтенсивний вітерець.

Для чого потрібен?

Кишеньковий вентилятор 2Е для мобільного пристрою – незамінна річ, коли потрібно врятуватися від спеки. Такому гаджету зрадіє той, хто змушений їздити у задушливому транспорті. MINI FAN здатен створити маленький острівець рятівної прохолоди навіть у найспекотнішому тролейбусі. Також портативний вентилятор оцінять офісні працівники, чиє робоче місце знаходиться далеко від кондиціонеру.

Інші ідеї щодо застосування

  • Коли чаю дуже хочеться, а він усе ніяк не прохолоне до потрібної температури, можна скористатися кишеньковим вентилятором.
  • У походах або на пікніках MINI FAN бренду 2Е стане чудовим помічником під час розпалювання багаття. Вентилятор циркулюватиме повітря, необхідне для розведення вогнища.
  • Покривши нігті лаком, дівчата часто змушені довго чекати, поки той висохне. З допомогою міні-вентилятора 2Е можна значно пришвидшити цей процес.
  • Зрештою, кишеньковий вентилятор можна використати для підсушення мокрих речей або, наприклад, нанесеної фарби, а також для охолодження будь-яких рідин чи консистенцій.

Висновки

MINI FAN – чудовий, практичний гаджет, що здатен запобігти фізичному дискомфорту і подарувати відчуття прохолоди у спекотний день. Вентилятор зручний і компактний: поміщається навіть у кишеню. Тиха робота MINI FAN 2Е не відволікатиме від навчання, розмов або інших справ. Вентилятори 2Е сумісні з усіма пристроями, що мають USB-, Micro USB- або Lightning- роз’єми. Просто під’єднайте девайс до смартфона, планшета або навіть портативної батареї і отримаєте маленький персональний вентилятор.

Специфікації:

  • Модель 2E USB/Micro USB, 2E Lightning
  • Колір білий, чорний
  • Під’єднання: USB / Micro USB / Lightning
  • Розмір 9х3х4 см       
  • Рівень шуму 30 дБ
comments powered by Disqus
 
Top