Розумний годинник Apple Watch зможе робити повноцінну кардіограму

Розумний годинник Apple Watch зможе робити повноцінну кардіограму

Управління з контролю якості харчових продуктів і лікарських препаратів США (FDA) призначило датчик Kardiaband в якості першого повноцінного медичного аксесуара для "розумного" годинника Apple Watch.

Показати все

Kardiaband від компанії AliveCor – невеликий сенсор для зняття показників ЕКГ, який вставляється в ремінець годинника. Сенсор розпізнає найменші порушення серцевого ритму, кровообігу та патології.

Для отримання показників роботи серця, необхідно притулити палець до електродів – потім прилад впродовж 30 секунд записує повну електрокардіограму і відображає результати на екрані смартфона.

Нещодавно AliveCor додала нову функцію – SmartRhythm, вона використовує систему на базі штучного інтелекту для більш ретельного аналізу серцевого ритму.

Переглянути роботу Kardiaband можна на відео нижче:

«Розумні» годинники все активніше входять у наше повсякденне життя. Миттєвий доступ до інформації, «розумний» будильник, фітнес-трекер, пульт управління – це далеко не всі переваги наручних «розумних» гаджетів. У каталозі ERC ви знайдете той, що підходить саме вам. Та обов’язково стане у нагоді зарядна док-станція, яка може заряджати іPhone одночасно з годинником.

comments powered by Disqus
 
Top