Intel разом із Warner Bros збираються перетворити безпілотні авто в кінотеатри

Intel разом із Warner Bros збираються перетворити безпілотні авто в кінотеатри

Компанія Intel і кіностудія Warner Bros уклали партнерську угоду, в рамках якої розроблятимуть мультимедійну систему для безпілотних авто. Система міститиме кінотеатр з доповненою реальністю, а також безліч інших інновацій.

Показати все

За задумом розробників, система дасть змогу водіям і пасажирам цікавіше провести час у поїздці, адже тоді не доведеться керувати і уважно стежити за дорогою. Відтак, у водія і пасажирів безпілотника з’явиться бажання переглянути фільм, послухати музику тощо.

Мультимедійна система від Intel і Warner Bros зможе перетворити вікна в авто на екрани доповненої реальності. «З доповненою реальністю салон безпілотного авто нагадуватиме бетмобіль» - відзначають представники Warner Bros та Intel. Завдяки можливостям технології віртуальної реальності звичайна поїздка нагадуватиме загадкову пригоду. Intel пропонує назву для мультимедійної системи – «AV Entertainment Experience» і обіцяє уже незабаром представити концепт-кар із такою системою.

У каталозі ERC продукція Intel представлена процесорами, які забезпечать ПК високу продуктивність, оперативну обробку даних та чудову взаємодію з користувачем. 

 

comments powered by Disqus
 
Top