Затверджено новий стандарт HDMI 2.1, що підтримує 10К і технологію Dynamic HDR

Затверджено новий стандарт HDMI 2.1, що підтримує 10К і технологію Dynamic HDR

Організація HDMI Forum опублікувала фінальну специфікацію стандарту передачі аудіо-відео контента Ultra High Speed HDMI 2.1. Нова версія забезпечує більшу пропускну здатність – 48 Гбіт/сек, що дозволяє виводити зображення у більш високій роздільній здатності.

Показати все

Новий стандарт буде підтримувати режими 4K/120 Гц і 8K/60 Гц, а також режими 8K/120 Гц та 10K/120 Гц - з використанням технології Display Stream Compression (DSC), що дещо знижує якість. Останні плануються використовувати для спеціалізованих продуктів з комерційною метою.

HDMI 2.1 підтримує технологію динамічного HDR, що дозволяє отримати ідеальне зображення на сумісних моніторах.

Новітній стандарт приносить також технології Variable Refresh Rate (VRR) та Quick Frame Transport (QFT), переваги яких помітять геймери. Перша – забезпечить динамічну зміну частоти оновлення монітора у відповідності з кадровою частотою гри, а друга відповідає за зниження затримок між виходом та екраном.

Пристрої з підтримкою нового High Definition Multimedia Interface 2.1 будуть зворотно сумісні із попередніми версіями стандарту, а також використовувати вже знайомі розніми. Однак, користувачам все ж таки знадобляться кабелі Ultra High Speed HDMI, що будуть доступні вже у першій половині 2018 року.

На сайті ERC представлений великий асортимент кабельної продукції, зокрема - HDMI кабелів з підтримкою Full HD, 3D і навіть 4K Cinema.

comments powered by Disqus
 
Top