Презентація флагмана Samsung Galaxy S9 може відбутися в січні 2018 року

Презентація флагмана Samsung Galaxy S9 може відбутися в січні 2018 року

Низка інсайдерів стверджують, що компанія Samsung може представити новий флагман Galaxy S9 раніше, ніж зазвичай.

Презентацію «дев’ятки» варто очікувати вже у січні, у рамках щорічної виставки споживчої електроніки CES, що відбувається у Лас-Вегасі. Samsung, звісно, тримає інтригу і не розголошує жодних подробиць. Однак у мережу все ж просочилися ймовірні характеристики майбутнього флагмана.

За інформацією деяких джерел, компанія не буде кардинально міняти дизайн пристрою. Ймовірно, Galaxy S9 матиме ще тонші рамки, ніж S8, а сканер відбитків пальців переміститься під об’єктив основної камери. Натомість, у Galaxy S9 буде більш потужний процесор (наприклад, Qualcomm Snapdragon 845), а версія S9+ матиме більший об’єм оперативної пам’яті – 6 ГБ, а S9 – традиційні для Samsung 4 ГБ. Також варто очікувати, що Galaxy S9+ матиме подвійну основну камеру.

Декілька інсайдерів стверджують, що поряд із S9 і S9+ Samsung випустить «міні» версію флагмана – компактний смартфон з «infinity»-дисплеєм, діагоналлю 5 дюймів.

Недавно стало відомо, що невдовзі Samsung оновить флагмани до Android 8.0 Oreo. Зокрема, оновлення отримають Galaxy S8, S7 і навіть S6, випущений у 2015 р.

У каталозі ERC представлені численні пристрої корейської компанії – від базових бюджетних смартфонів до найпотужніших флагманів, а також аксесуарів до них.  

 

comments powered by Disqus
 
Top