Кращі ігри на PlayStation 4

Кращі ігри на PlayStation 4

PlayStation 4 – найпродаваніша ігрова консоль у світі. Головна причина - невелика кількість дивовижних ігор, в які можна пограти лише на PS4. Ексклюзивні ігри із захоплюючими сюжетами мають чудову графіку, адже продуктивність консолі значно покращена.

Показати все

Uncharted 4: A Thief's End

Четверта частина популярного пригодницького екшена про Нейтана Дрейка від студії Naughty Dog. Нейтан повертається з новою історією і покращеною графікою. Головні герої полюють на піратський скарб і пригоди приводять їх до міфічної піратської колонії. У сюжеті велика увага приділяється відносинам між героями.

Until Dawn

«Дожити до світанку» - новий хоррор від студії Supermassive Games, що був створений ексклюзивно для PS4. Історія розповідає про групу молодих людей, що відправились на гірський курорт і стали свідками жахливих подій. Ви будете грати за кожного з героїв, а сюжет гри буде повністю залежати від ваших рішень та відповідей. Багатолінійність сюжету означає те що, щоб побачити гру повністю, вам доведеться пройти її декілька разів.

Horizon: Zero Dawn

Захоплююча гра жанру Action/RPG від студії Guerrilla Games. Події відбуваються у постакаліптичному світі, де домінують не люди, а динозавроподібні машини. Головна героїня Елой повинна навчитись полювати і приборкувати роботів, щоб звільнити Землю від їх правління.

Bloodborne

Ще одна Action/RPG гра, розроблена Fromsoftware, яка перенесе вас у темний і зловісний готичний світ, повний перевертнів, відьом і інфікованих кабанів. Сюжет розповідає про забуте та прокляте місто, вражене епідемією чуми, в яке прибув головний герой. Дизайн ігрових локацій, персонажів та предметів добре пропрацьований, а бої динамічні та продумані.

The Last Guardian

«Останній хранитель» - пригодницька гра про маленького хлопчика, що потоваришував із величезною грифоноподібною істотою Тріко. Обєднавшись, вони шукають вихід із напівзруйнованого замка. Герої взаємодіють і допомагають один одному.

The Witcher III: The Wild Hunt

«Відьмак 3: Дике Полювання» - нова частина всесвітньовідомої рольової гри від студії CDProjekt Red, що поєднує у собі фірмовий, нелінійний сюжет і відкритий різноманітний світ. Сучасна графіка, РПГ та величезний ігровий світ, що в десятки разів перевершує світ в попередніх частинах.

God of War III Remastered

Оновлена версія третьої частини гри у популярній серії про Бога війни Кратоса у жанрі hack and slash. Головний герой, одержимий кривавою помстою, руйнує все у епічних боях. Разом с Кратосом, ви будете вирішувати головоломки та знищувати чудовиськ Стародавньої Греції.

Нещодавно ERC повідомляло про надходження на склад хіт бандла PlayStation 4 із трьома іграми в комплекті: Horizon Zero Dawn, Ratchet Clank та Driveclub. Також у наявності хіт бандл PS4 із популярними: Uncharted 4: A Thief's End, Horizon Zero Dawn і God of War III Remastered. Враховуючи вартість ігор, ціни на консолі є надпривабливими.

comments powered by Disqus
 
Top