Walmart тестує роботів-прибиральників від Brain Corp у своїх магазинах

Walmart тестує роботів-прибиральників від Brain Corp у своїх магазинах

Американська торгівельна компанія Walmart розпочала тестування автономних роботів-прибиральників у 5 своїх магазинах. Вони розроблені компанією Brain Corp. і оснащені камерами, лідарами і датчиками, які дозволяють їм маневрувати та обходити перешкоди.

Показати все

Спочатку людина прокладає маршрут, робот запам’ятовує його і потім вже орієнтується самостійно. «Технологія автономної навігації Brain Corp. використовується у магазинах в США, аеропортах, університетах, промислових об’єктах», - повідомляє Філ Даффі, голова Brain Corp.

Ритейлер підкреслює, що технологія автономної навігації доповнює роботу людей, а не заміняє їх – таким чином працівники можуть зосередитись на більш важливих справах.

Інноваційні технології все швидше і швидше проникають у наш побут. Робот-пилосос – працьовитий помічник, який прибире підлогу вдома, залишаючи вам вільний час на відпочинок. У каталозі ERC представлені компактні бездротові роботи-пилососи для сухого прибирання. Вони оснащені системою розумної навігації і підходять для прибирання різних типів поверхонь.

Промислові пилососи представлені брендом Sparky - професійна техніка оснащена потужним двигуном, підходить для вологого і сухого прибирання, а великі колеса забезпечують безпечне переміщення у важких робочих умовах.

comments powered by Disqus
 
Top