HTC організовує виставку робіт Модільяні у віртуальній реальності

HTC організовує виставку робіт Модільяні у віртуальній реальності

HTC спільно з Лондонською галереєю «Тате Modern» запускають унікальну виставку у віртуальній реальності, присвячену творчості експресіоніста Амедео Модільяні. Завдяки гарнітурі HTC Vive усі відвідувачі зможуть потрапити в майстерню художника і буквально перенестись у творчу атмосферу Парижа початку ХХ ст.

Показати все

На експозиції будуть численні роботи Модільяні, серед яких і картини, і скульптури. Розробники детально досліджували творчість і біографію Модільяні, щоб відтворити віртуальний простір студії, де художник працював упродовж останніх років життя.

Виставка відбувається у рамках проекту НТС - Vive Arts, що передбачає взаємодію інноваційних технологій із класичним мистецтвом. Окрім галереї «Тате», серед партнерів НТС у цій програмі – провідні культурні центри: Королівська академія мистецтв у Лондоні, Французький національний музей природознавства в Парижі, Національний палац-музей у Тайбеї, Музей журналістики і новин у Вашингтоні, Ермітаж у Санкт-Петербурзі.

Виставка триватиме до квітня 2018 року. А з наступного місяця усі охочі зможуть оглянути віртуальну студію Модільяні, завантаживши програму The Ocher Atelier з магазину додатків Viveport. Усе, що для цього потрібно – наявність гарнітури віртуальної реальності НТС Vive.

Уже згодом гарнітура НТС Vive з’явиться у каталозі ERC. Стежте за новинами на офіційних сторінках у Viber і Facebook, щоб першими випробувати гарнітуру і без машини часу перенестись у Париж на зламі ХІХ і ХХ століть.

 

comments powered by Disqus
 
Top