Toyota створила робота-гуманоїда, який миттєво повторює ваші рухи (відео)

Toyota створила робота-гуманоїда, який миттєво повторює ваші рухи (відео)

Toyota представила робота-гуманоїда третього покоління, який призначений допомагати людям з обмеженими можливостями, а також у будівництві, зонах стихійних лих та навіть у відкритому космосі.

Показати все

Для керування роботом використовується шолом віртуальної реальності HTC Vive, 170-кілограмовий модуль із системою дистанційного маневрування, рукавиця даних та сервоприводи крутного моменту, що дозволяють людині миттєво маніпулювати роботом, відображаючи точність і силу рухів.

Найбільший інтерес викликає сама система управління роботом - Master Maneuvering System - її легше зрозуміти із відео нижче:

Висока роздільна здатність та частота оновлення кадрів в окулярах HTC Vive обіцяють повне занурення у віртуальну реальність. Довгоочікувана гарнітура з’явиться на складі ERC всього за декілька тижнів. У розділі робототехніка представлені роботи для дітей та дорослих Wonder Workshop та Makeblock – вони реагують на рухи та звуки, малюють та співають. Роботи оснащені різноманітними датчиками, сенсорами, контролерами та іншою електронікою, що дозволить вам зануритись у світ робототехніки.

comments powered by Disqus
 
Top