Смарт-годинники Samsung Gear S3 оновились до Tizen 3.0

Смарт-годинники Samsung Gear S3 оновились до Tizen 3.0

Компанія Samsung випустила пакет оновлень для розумних годинників Gear S3. Апдейт передбачає оновлення до ОС Tizen 3.0, нові функції та більш зручні віджети.

Показати все

Одне з найважливіших оновлень – покращення «фітнес» функцій, зокрема точніше відстеження серцебиття, контроль харчування, нагадування про питну воду, підрахунок балансу калорій.

Оновлення до Tizen 3.0 дає змогу вносити нові контакти, створювати та редагувати нотатки, переглядати завдання просто на годиннику. У разі потреби можна налаштувати сповіщення і текстові пояснення до геолокацій. Оптимізований інтерфейс пропонує більш зручні віджети, що надають швидкий доступ до потрібних додатків – контактів, погоди, керування музикою. Прокручуючи безель, можна оперативно відповідати на повідомлення. Для відповіді передбачені заздалегідь набрані шаблонні повідомлення.  

Апдейт передбачає також такі зміни:

  • за допомогою смарт-годинника можна керувати пристроями ІоТ (інтернет речей);
  • керування гарнітурою віртуальної реальності Samsung Gear VR;
  • можливість керування презентаціями PowerPoint;
  • налаштування розташування програм і віджетів;
  • зміна інтерфейсу додатків Samsung Gear та Samsung Health;
  • підтримка віртуального помічника Bixby (для власників Galaxy S8, S8+ та Note 8).

Завантажити оновлення потрібно через додаток Samsung Gear.

У каталозі ЕRС представлені смарт-годинники Samsung. Багатозадачні пристрої з широким функціоналом здатні оптимізувати використання мобільних гаджетів. До того ж, розумні годинники Samsung з чудовим дизайном, що підкреслить образ користувача. 

 

comments powered by Disqus
 
Top