Мрія інженера: 3D-принтер від General Electric друкує авіаційні деталі

Мрія інженера: 3D-принтер від General Electric друкує авіаційні деталі

Американська компанія GE представила величезний 3D-принтер для друку деталей літаків. Презентація відбулась на виставці formnext 2017 у Німеччині.

Показати все

Представники компанії розповіли, що об’єм надрукованих деталей може сягати 1 м3 і навіть більше. Принтер використовує адитивну технологію, а надтонкі металеві шари поєднуються 1 кВт лазером.

Один з керівників проекту ATLAS (Additive Technology Large Area System) Мохаммад Ехтешамі повідомив, що цей 3D-принтер може використовуватись у електроенергетиці, авто- та космічній промисловостях.

Наразі авіаційний підрозділ GE будує турбогвинтовий літак, деталі його двигуна здебільшого надруковані на 3D-принтері. Дизайнерам-технологам вдалось зменшити кількість окремих деталей з 855 до 12. Ехтешамі каже, що «ATLAS – це мрія інженера».

У каталозі ERC представлений великий асортимент 3D принтерів, серед яких слід виокремити бренд XYZ priting. Тут ви знайдете принтери для дітей та дорослих, для початківців та професіоналів. Модель XYZ printing Nobel 1.0 використовує технологію лазерної стереолітографії, а XYZ printing da Vinci 1.0 PRO 3-in-1 WiFi – багатофункціональний пристрій із опцією лазерного гравіювання дозволить реалізувати будь-які задуми.

comments powered by Disqus
 
Top