HTC представила автономні VR окуляри Vive Focus

HTC представила автономні VR окуляри Vive Focus

На сьогоднішній конференції для розробників у Пекіні компанія HTC нарешті представила новий шолом віртуальної реальності – Vive Focus. Для роботи гарнітури не потрібний ні комп’ютер, ні базова станція.

Показати все

HTC Vive Focus – бездротове рішення типу «все-в-одному» із «шістьма ступенями свободи». 6DoF – означає, що ви можете вільно пересуватись у тривимірному просторі будь-куди та будь-коли. Гарнітура оснащена декількома камерами, що аналізують простір, тому тепер немає необхідності у встановленні сенсорів та датчиків.

Новинка оснащена процесором Snapdragon 835, а також дисплей AMOLED високої роздільної здатності. HTC Vive Focus постачатиметься із «триступеневим» 3DoF контролером. Нова гарнітура має відкриту платформу Vive Wave VR, а доступ до контенту надається через магазин Viveport.

HTC Vive Focus позиціонується також і як інноваційне рішення для навчання. Наразі у каталозі ERC представлені найпопулярніші гарнітури віртуальної реальності від Playstation та Samsung. Gear VR підійде тим, хто надає перевагу вільному руху, адже вони бездротові, мають великий кут огляду, а відтворення зображення плавне та якісне.

comments powered by Disqus
 
Top