Новий смартфон Huawei Mate 10 Lite: 4 камери та широкоформатний екран

Новий смартфон Huawei Mate 10 Lite: 4 камери та широкоформатний екран

Mate 10 Lite — унікальна модель у своєму класі, тому що отримала широкоформатний екран Huawei FullView. 5,9-дюймовий екран зі співвідношенням сторін 18:9 і роздільною здатністю 2160 х 1080 пікселів досі зустрічався лише у флагманських смартфонах. При цьому ширина девайса подібна до ширини смартфонів з 5.5-дюймовим екраном. Співвідношення екрана до корпусу становить 83%.

Дизайн
Корпус з м'яко закругленими кутами з металу роблять пристрій зручним для управління однією рукою. Зручність користування - є визнаальною у розміщенні кожного елементу - камери, сканера відбитка пальця, USB-роз'єму, спалаху — все ретельно продумано, аби зробити користування смартфоном максимально зручним, а його дизайн — привабливим.

Камера
Huawei Mate 10 Lite — це перший смартфон Huawei з 4-ма камерами. Подвійна фронтальна селфі-камера на 13 Мп і 2 Мп оснащена м'яким спалахом Selfie Toning Flash, який забезпечує освітлення студійної якості для більш художніх і яскравих знімків. Подвійна основна камера об'єднує фотосенсори на 16 Мп і 2 Мп. Фронтальні та основні камери мають функцію розмиття фону.

Продуктивність
Huawei Mate 10 Lite працює на базі 8-ядерного процесора Kirin 659. Ємність акумулятора становить 3340 мА*г. Huawei Mate 10 Lite має 4 ГБ оперативної і 64 ГБ вбудованої пам'яті з можливістю розширення до 128 ГБ. Смартфон має систему машинного навчання, яка оптимізує продуктивність, аналізуючи звичну поведінку користувача. Сканер відбитків пальців також використовує машинне навчання. Кожне нове застосування сканеру стає більш точним, тим самим забезпечуючи високий рівень захисту даних власника.

comments powered by Disqus
 
Top