Sony знову випускатиме популярну іграшку 90-х: робо-собаку Aibo

Sony знову випускатиме популярну іграшку 90-х: робо-собаку Aibo

Компанія Sony анонсувала продаж оновлених робо-собак Aibo. Іграшка вийде в оновленому дизайні та з потужною технічною начинкою.

Показати все

Aibo рухається зовсім як справжній пес. Нова версія використовує для руху 22 осі. Aibo може ходити, сидіти, гратися, давати «лапу» та робити сотні інших рухів.

Aibo оснащений 64-розрядним чотириядерним процесором, сенсорними датчиками для виявлення домашніх тварин, динаміком шуму для собак, чотирма мікрофонами для голосових команд, камерою. У Aibo є пара OLED-очей, які робо-собака використовує для блимання і підморгування, а за допомогою камери собака розпізнає членів родини.

Робот здатен детально вивчити розташування кімнат у приміщенні, прокладати найкоротший шлях з одного місця в інше та уникати при цьому перешкод. У Sony запевняють, що цуценя з часом «дорослішатиме» і розумнішатиме. Все завдяки хмарному сервісу, де постійно оновлюватимуться дані. Також Sony випустить відповідний додаток для смартфонів, з допомогою якого можна налаштовувати собаку, переглядати фото, зроблені камерою Aibo, грати в ігри та завантажувати нові «трюки» для собаки.

Провідні світові виробники щоразу дивують чудесами робототехніки. У каталозі ЕRС представлені роботи для навчання і розваг. Інтерактивні роботи Dash та Dot виробника Wonder Workshop в розважальному форматі навчать дітей програмуванню за допомогою додатків на смартфон або планшет.

 

comments powered by Disqus
 
Top