Moon: перша у світі камера, що кидає виклик гравітації

Moon: перша у світі камера, що кидає виклик гравітації

Стартап 1-Ring створив першу у світі багатофункціональну камеру відеоспостереження Moon, що літає над зарядною платформою, всупереч законам гравітації.

Показати все

Основна задача камери Moon – розумна система безпеки. У пристрої є функції виявлення звуків та руху, тому якщо камера виявила щось у вашому будинку, коли ви на відстані, Moon увімкне у вас на смартфоні пряму трансляцію. А опція двосторонньої комунікації дозволить дистанційно проінформувати близьку людину, що ви на шляху додому.

Moon оснащена мікрофоном, динаміками, функцією нічного бачення, датчиками температури, світла, вологості та вуглекислого газу. Модуль на 5Мп дозволяє записувати відео із роздільною здатністю 1080p, поки камера обертається на 360°.

Як працює "літаюча" камера ви можете переглянути на відео:

Пристрій сумісний із Google Home та Apple HomeKit. А у Samsung SmartThings камера Moon – центральний смарт-хаб, що дозволяє керувати побутовою технікою у розумному будинку.

Стильна та багатофункціональна смарт-камера має багато переваг, але не поступаються місцем і стаціонарні камери відеоспостереження. У каталозі ERC представлені поворотні камери із кутом огляду 360°, функцією нічного бачення, високою якістю зображення. Купольні моделі можна використовувати і на вулиці, до того ж вони захищені від вологи та пилу.

comments powered by Disqus
 
Top