Штучний інтелект Intel допоміг створити спецефекти для відеокліпу (відео)

Штучний інтелект Intel допоміг створити спецефекти для відеокліпу (відео)

Технологія штучного інтелекту від корпорації Intel була використана для створення відеокліпу популярної у Китаї поп-співачки Кріс Лі.

Показати все

Штучний інтелект все частіше проникає у нові сфери нашого життя. Компанія Intel заявила, що відеокліп китайської співачки Кріс Лі «Rainy Day, But We Are Together» - перше музичне відео, що базується на технології штучного інтелекту.

Художники-постановники вигадали концепцію музичного відео і представили інженерам Intel. Штучний інтелект дослідив обличчя співачки, миттєво відтворив його у 3D та відслідковував міміку у реальному часі. Згодом творча команда створила драматичні ефекти на обличчі співачки (струмочки води та мерехтіння зірок), шляхом тренування системи машинного навчання.

Завдяки штучному інтелекту від Intel, творча команда зосередилась безпосередньо на зйомці сцен та на власному художньому баченні, а не на технічних обмеженнях (нанесення міток для відстеження на обличчя).

Нагадаємо, Intel наразі займається розробкою процесорів Nervana для виконання глибинних алгоритмів навчання. Сучасні відео-режисери, 3D-моделлери та професійні геймери не уявляють життя без потужного процесора. Процесори Intel дозволять насолоджуватись дивовижними відео високої роздільної здатності, забезпечать найкращими враженнями від графіки та швидкості обробки інформації.

comments powered by Disqus
 
Top