Рішення для смарт-будинку: камера відеоспостереження зі штучним інтелектом

Рішення для смарт-будинку: камера відеоспостереження зі штучним інтелектом

Німецький стартап пристроїв для відеоспостереження BuddyGuard запускає у серійне виробництво «Flare» – нову смарт-камеру, що розпізнає велику кількість звуків і розрізняє зображення. Камера Flare раніше здобула неабиякий успіх на платформі Kickstarter. Тепер берлінський стартап отримав €3,5 млн інвестицій для масштабного виробництва.

Показати все

За словами розробників Flare, камера зі штучним інтелектом здатна самостійно приймати рішення на основі того, що вона «бачить» і «чує», а сповіщення про потенційну загрозу на смартфон надсилає лише у разі реальної небезпеки. Під час вимкнення живлення або від’єднання від мережі, дані все одно зберігаються завдяки акумулятору та резервному копіюванню.

Кут огляду камери (130 градусів) дає змогу відобразити максимум простору. Відео записується в роздільній здатності 1080 HD. Смарт-камера автоматично починає працювати, коли вдома нікого немає. Отримані дані з Flare обробляються не лише ШІ камери, а й на «хмарі», через спеціальне ПЗ. Ця особливість допомагає камері краще класифікувати відеоматеріал і точно реагувати на небезпеку. Окрім точної візуальної фіксації, передове ПЗ допомагає пристрою визначити різноманітні звуки.

Ефективні рішення для відеоспостереження присутні тут. В каталозі ЕРС камери з численними функціями: нічого бачення, системою електронної тривоги, широким динамічним діапазоном і т.д.  

 

comments powered by Disqus
 
Top