Mooz - пристрій 3 в 1: 3D-принтер, лазерний гравер і фрезер

Mooz - пристрій 3 в 1: 3D-принтер, лазерний гравер і фрезер

Корейський стартап Mooz представив на Kickstarter багатофункціональний пристрій, який виконує функції кольорового 3D-принтера, лазерного гравера і фрезера. Модульний дизайн дозволяє легко змінювати конфігурацію пристрою.

Показати все

Компанія пропонує 3 базові платформи: Mooz 1 виконує функції базового 3D-принтера, фрезера та лазерного гравера. Mooz 2 аналогічний першому, додатково оснащений направляючим модулем, який забезпечує стійкість конструкції і точність друку. Mooz 3 – трикомпонентний пристрій для високошвидкісного 3D друку із використанням двох філаментів, але без функції фрезера та гравера.

У комплект до кожної платформи входить сенсорна панель управління – через USB кабель ви можете завантажувати сюди зображення, робити налаштування.

Конструкція Mooz-пристроїв виконана із алюмінію, оснащена високоточними двигунами та лінійними направляючими, що допомагають зменшити вібрацію і забезпечити точність друку 0,02 мм.

Демонстрацію роботи пристроїв ви можете переглянути на відео нижче:

Видовище 3D-друку дійсно захоплює - достатньо лише завантажити зображення у програму і принтер надрукуєте все, що завгодно! У каталозі ERC представлено  3D-принтери як для дорослих, так і для дітей. Дітлахи будуть у захваті від роботів-конструкторів Makeblock, з яких можна зібрати власний лазерний гравер або робота-художника. Дорослі і професіонали оцінять переваги 3D-принтерів бренду XYZ printing, з якими вони зможуть реалізувати будь-які творчі ідеї!

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top